Монтаж опалення в приватному будинку, котеджі, на дачі

Монтаж опалення в приватному будинку, котеджі, на дачі

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Монтаж опалення будинку у Києві

  До найбільш актуальних побутових проблем сучасності належить опалення. Зважаючи на ситуацію з високою вартістю енергоносіїв роботи по ефективності енергозбереження поділяються на поліпшення теплоізоляції приміщень (будівель, будинків) і ефективний обігрів приміщень, що дозволяють знайти оптимальний варіант енергозберіганню і комфорту. Важливо розуміти, що і теплоізоляція і опалення – нерозривно пов’язані в оцінці ефективності витрат енергії і, відповідно, економії ваших коштів.

  Не поспішайте зупинятися на першому-ліпшому варіанті опалення. Продумайте наперед можливі переваги і недоліки системи, порадьтеся з декількома незалежними фахівцями. По можливості виберіть універсальний варіант, який зробить можливим опалення в умовах, що змінилися без перероблення системи.

  Монтаж системи опалення будинку

  Багато все частіше вибирають варіанти систем опалення з можливістю використання різних енергоносіїв (електрика, газ, тверде паливо, рідке паливо). Пам’ятайте, що перероблення або доробку системи в майбутньому буде вам коштувати набагато дорожче, ніж зроблене спочатку. Циркуляція в системах опалення буває двох типів: гравітаційна і примусова. Перша грунтується на фізичних законах переміщення теплової енергії і не потребує допоміжних пристроях (такі системи встановлювалися в більшості приватних будинків).

  Системи з примусовою циркуляцією теплоносія використовують для кругообігу рідини насос. Важливо розуміти що, не маючи резервного електроживлення, при виключенні електрики, система працювати не буде. Тому, вкрай рекомендується застосовувати комбіновану систему опалення, яка дозволить в разі відключення електрики справно працювати, використовуючи природну циркуляцію. Особливо це положення актуально для тих, хто проживає в районах віддалених від міської межі. Крім того, розрізняють однотрубну і двотрубну системи. Однотрубна система має на увазі собою те, що для подачі і відведення тепла використовується один контур.

  Види систем опалення будинку

  Переваги цієї системи опалення полягають в економії на матеріалах і роботі, однак і вимагають великого професіоналізму. Тільки дуже досвідчений майстер здатний спроектувати цю систему таким чином, щоб розподіл тепла в контурі здійснювалося рівномірно. Недоліком цієї моделі опалення є неефективність її використання в будинках площею понад сто квадратних метрів. Принцип двухконтурной системи полягає в тому, що для циркуляції води використовуються дві труби: по першій подається нагріта рідина до теплообмінника (радіатора), а по другий охолоджена рідина надходить від нього.

  Така система опалення більш ефективна, ніж однотрубна тим, що дозволяє більш рівномірно розподіляти тепло і легше регулювати температуру. Фахівці рекомендують встановлювати двотрубну циркуляцію. Вартість такого типу опалення при монтажі буде вище, це пов’язано зі збільшеним витратою матеріалу і обсягом робіт. У будь-якому випадку, який би спосіб опалення ви не вибрали, перш ніж приступити до роботи, продумайте все, проконсультуйтеся з кількома фахівцями, щоб вибрати саме той варіант, який повністю задовольнить ваші потреби, буде ефективним і універсальним в разі мінливих умов.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Монтаж радіатора опалення - 750 грн./шт.

  Монтаж і підключення настінного газового котла - 3000 грн./шт.

  Монтаж і підключення підлогового газового котла - від 3500 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Борисполь, Боярка, Бровары, Буча, Васильков, Вишневое, Вышгород, Ирпень, Гатное, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинское, Гора, Пуховка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами