Відкачування вигрібних ям

Відкачування вигрібних ям

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  У господарстві викачування вигрібних ям необхідна складова побуту.

  Аварійно Сервісна Компанія надає послугу з відкачування вигрібних ям у всіх районах Києва і київській області. Адже це постійна необхідність, з якою доведеться зіштовхнутися власникам житлових будинків, підприємств які не підключені до центральної каналізації. Частота очищення напряму залежить від того, як часто користуються будинком, та який обсяг ями. Так, у літній період на дачі чищення відведення стоків потребує уваги раз у місяць. Якщо ж у приміщенні родина проживає круглий рік, то процедуру слід виконувати мінімум 1 раз на тиждень.

  Звісно, можна займатися очищенням труб самостійно, але ця робота потребує часу і пов’язана з доволі неприємним запахом. Набагато простіше звернутися за допомогою до професіоналів і доручити роботу саме їм. Асенізатори правильно підберуть автомобіль і порекомендують який обсяг викачування вигрібних ям підійде саме вам.

  Ціни на відкачування вигрібних ям

  Вид робіт Од. виміру Цiна, грн. Замовити
  1 Викачати яму 5 м.куб шт.
  2500 шт.
  2500 шт.
  Замовити
  2 Викачати яму 6 м.куб шт.
  2500 шт.
  3000 шт.
  Замовити
  3 Викачати яму 7 м.куб шт.
  3400 шт.
  3500 шт.
  Замовити
  4 Викачати яму 10 м. куб шт.
  3500 шт.
  3700 шт.
  Замовити
  5 Подання машини за м.Київ км
  договірна км
  договірна км
  Замовити

  Ми виконуємо відкачку вигрібних ям по всьому Києву та області:

  • Деснянський, Святошинський, Дніпровський, Печерський  Голосіївський, Дарницький, Солом’янський, Оболонський
  • Шевченківський, Подільський, Осокорки, Позняки, Троєщина, Сирець Нивки, Шулявка, Академмістечко, Міністерський, Виноградар Хрещатик, Ірпінь, Буча, Бровари, Бориспіль, Боярка,
  • Вишгород Лівобережна, Житомирська, Теремки, Майдан незалежності, Вишневе, Виноградар, Гливаха, Васильків, Гатне, Гостомель, Вишеньки, Круглик

  Методи очищення каналізаційних ям.

  Відкачування нечистот та рідини з вигрібних ям проводиться двома способами.

  1. В першому випадку залучають асенізаторську техніку. Не дивлячись на те, що цьому способу вже досить багато років, свою популярність він так і не втратив.
  2. В останній час почали використовувати активні біопрепарати. Вони містять бактерій, які можуть розщеплювати відходи. В результаті такого впливу у ямі залишиться лише очищена рідина. Такі стоки можна спустити в ґрунт, вони зовсім не несуть шкоди і не мають запаху.

  Звертаємо увагу на те, що навіть при регулярному очищенні за допомогою бактерій, необхідно періодично залучати й асенізаторську машину.

  Очищення вигрібної ями за допомогою техніки від мулу та осаду.

  Спеціальна машина викачує вигрібну яму за допомогою вакуумного насоса та переправляє відходи у цистерну. Якщо яма заповнена мулистими відходами, доречно використовувати мулосос. За допомогою великого напору води, спочатку розмивають мул і викачують його в окремий резервуар. Залишок рідини виводиться звичайним способом.

  Допомога фахівців знадобиться для очищення септиків, туалетів, жироуловлювачів, каналізації, відстійників, пісковловлювачів та басейнів.

  Залучення біопрепаратів в побутових потребах.

  Для обслуговування вигрібних ям в Києві активно залучають біологічні бактерії. Вони допомагають переробляти харчові залишки, жири, паперові та туалетні відходи. Сприяють дезінфекцій та вбирають неприємні запахи.

  Слід знати, що хімічні та миючі речовини зменшують позитивний вплив бактерій. А також, що такі препарати не в змозі впливати на неорганічне сміття, пластик та поліетилен.

  Зважаючи на ці факти, кваліфіковані фахівці для очищення великої кількості відходів використовують 2 методи разом. Це сприяє найбільш ефективному результату.

  Послуги з очищення та дезінфекції у місті Київі надаються професіоналами ТОВ “АСК”, які мають досвід і спеціальну техніку. Звертаючись за допомогою, клієнт може розраховувати на надання якісних послуг та утилізацію відходів.

  Чистка труб каналізації
  На всі види робіт ми надамо вам гарантію
  • Офіційна гарантія на всі роботи
  • Чек на виконані роботи гарантує повернення коштів при необхідності
  • Усунемо безкоштовно повторне засмічення
  • Ми 100% прочистимо засмічення
  • Повернемо гроші, якщо не прочистимо вашу каналізацію
  • Цілодобовий відділ якості

  Що треба вказати виконавцю перед виконанням робіт.

  Перед початком проведення робіт із вилучення відходів, слід звернути увагу на такі моменти.

  1. Місцезнаходження об’єкта. Під’їзд повинен бути максимально розчищеним для того, щоб могла проїхати спеціальна машина.
  2. Об’єм споруди. Залишаючи заявку, вкажіть об’єм ями. Тим самим ви сприяєте тому, щоб цистерна підходила під ваші потреби.
  3. Тип резервуара. Спеціалістам необхідно заздалегідь знати, звідкіля необхідно відкачати нечистоти, рідину та інші відходи.

  Надана клієнтом інформація має істотне значення та впливає на вибір техніки, яка буде залучена.

  Коли потрібно займатися викачкою рідких побутових відходів.

  На періодичність послуги очищення впливають декілька факторів. Серед них швидкість, з якою заповнюється резервуар та його об’єм. Якщо каналізацією користуються протягом всього року і відправляють туди відходи з усього будинку, то чистити необхідно приблизно раз на місяць.

  Для того щоб зменшити частоту очищення, слід встановити правильну систему відведення та переробки, враховуючи необхідний об’єм. Залучення системи фільтрації та септика допоможе фільтрувати рідкі відходи. Очищену воду можна виводи та використовувати для поливу присадибної ділянки, або у дринажне поле.

  В такому разі викачування буде необхідна раз на квартал. Викликаючи бригаду, слід повідомити про те, яка система потребує відкачування.

  Вартість послуги асенізатора у Києві та Київській області.

  Звернувшись до фахівців с асенізаторських робіт, ви отримаєте професіональну консультацію та якісне виконання робіт. Спеціалісти визначать найбільш ефективний метод очищення. При необхідності залучать цестарну необхідного обсягу.

  Ціна відкачування вигрібних ям (Київ) залежить від:

  • типу відходів;
  • кубатури резервуара;
  • місцезнаходження об’єкта;
  • необхідності додаткового шланга;

  У випадку, коли клієнт задоволений виконаною роботою, є можливість укласти договір і отримувати послуги на постійній основі.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Гідродинамічна прочищення каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Механічна прочистка каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Прочищення вертикальних труб каналізації (стояк) - поверх 300 грн/робота

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами