Монтаж газового котла опалення

Монтаж газового котла опалення

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Автономне опалення будинку

  На сьогоднішній день автономне опалення, є найзручнішим і економічно вигідним видом обігріву як квартири, так і приватного будинку. Правда, ви зможете скористатися цим видом опалення тільки в тому випадку, якщо ваша квартира або будинок підходить за технічними умовами для установки котла. Необхідно так само відзначити той факт, що установка котла зажадає від вас дозволів і є досить трудомісткою роботою, відповідальною. До такої роботи слід приступати, тільки якщо у вас достатньо коштів для придбання двоконтурного котла і повного комплекту автоматики з бойлером.

  Другий варіант, встановити більш дешевий одноконтурний котел, але це тільки в тому випадку, коли у вас води або немає і не передбачається, або ви будете гріти воду якимось іншим способом.

  Вибір котла опалення

  Наші фахівці допоможуть підібрати Вам потрібний котел і встановлять його за низькою вартістю.

  Існує величезний вибір даних котлів. І розібратися в усьому цьому розмаїтті допоможуть фахівці … Обов’язково необхідно порадитися з фахівцем, та й установку котла краще надасть професіоналу. Тим більше що професіонали допоможуть вам у виготовленні необхідної документації. Але також можливо встановити котел самостійно.

  Найпростіший котел являє собою найпростішу водогрілку: газовий пальник, теплообмінник. Вам необхідно буде лише підключити до нього воду, газ і вивести дим в димохід. Ось і все можна користуватися. Але не забувайте про папери і дозволах – їх необхідно строго дотримуватися. А інакше вам загрожує великий штраф.

  Другий вид котлів – це двоконтурний з напівавтоматичного регулюванням. Він також досить простий, як і попередній варіант, але на відміну від першого цей котел обігріє і будинок, і воду вам підігріє для посуду або для душа.

  Особливості монтажу газового котла

   Ну і ще один вид котлів – котел з повною автоматикою і бойлером. Даний котел до того розумний, що встановлювати його просто, а робота його повністю автоматизована. Автоматика даного котла важлива не тільки для установки, але і для вашого комфорту. Повна автоматика з подвійним термостатом і мікропроцесором відстежить температуру в будинку і на вулиці. Збільшить або зменшить нагрів будинку, а значить, заощадить ваші витрати. Вам тільки буде необхідно задати необхідну і комфортну температуру.

  Витрата газу зменшується відповідно на 30 – 70%, причому, чим суворіше погода, тим більше економія. Але у такого котла є і свої мінуси. Його необхідно живити від електрики, щоб працювала автоматика. А якщо раптом, з якихось причин відключається електрика, котел глухне, а ваш котел переходить в режим мінімального обігріву. Тому необхідно потурбуватись про постійній подачі електро харчування.

  Так само вам необхідно буде подбати про приміщення, де буде встановлений котел. Дане приміщення не може бути менше 4 кв. м., висота стелі не нижче 2,5 м., а об’єм вказано в правилах зазвичай це 8 куб. м. Ще в даному приміщенні повинно бути відкривається вікно і отвір дверей не меньше 0,8 м. Стіни повинні бути покриті негорючими матеріалами. І, звичайно ж, необхідний доступ повітря до пальників. Існуючі вимоги досить жорсткі, але потрібно не забувати, це газ. Тому перш ніж приступати до самостійної установці слід врахувати всі параметри, які вимагають правила. І не потрібно забувати, що встановити котел ви можете самостійно, а ось підключити його до газу може тільки фахівець з газової контори. 

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Монтаж радіатора опалення - 750 грн./шт.

  Монтаж і підключення настінного газового котла - 3000 грн./шт.

  Монтаж і підключення підлогового газового котла - від 3500 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами