Монтаж опалення в підвальних приміщеннях

Монтаж опалення в підвальних приміщеннях

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Особливості монтажу опалення в підвалах

   Монтаж опалення в підвальних приміщеннях можна умовно розділити на два види: для багатоквартирних будинків і для приватних. Особливості робіт в першому випадку будуть полягати тільки в облаштуванні самої теплосистеми і розподільного обладнання, тоді як у другому і безпосередньо установку самого котла, а так само додається до нього автоматики. У багатоповерховому будинку головною частиною системи теплопостачання є елеваторний вузол, який здійснює розподіл теплоносія в необхідній кількості між учасниками мережі. Першим кроком монтажу такої системи є установка запірної арматури, грязивіка і елеваторного вузла.

  Далі слід прокладка самого трубопроводу, за допомогою якого вода надходить у стояки. Кожен з них обладнаний запірною арматурою і кранами для скидання води з подачі і повернення. Це потрібно для можливості перекриття окремого стояка при проведенні ремонтних робіт. Так само процедура включає і монтаж контрольно-вимірювального обладнання. Монтаж опалення в підвальному приміщенні приватного будинку відрізняється обсягом допоміжних робіт з облаштування самого приміщення. Тип котла диктує особливості розміщення приладів і додаткових пристроїв. Так, якщо котел неелектричних, то невід’ємним елементом опалювальної системи, точніше котла, буде димар.

  Монтаж опалення в підвалі

  Підстава, на якому встановлений сам агрегат, має бути незаймисту. Як правило, для цього робиться бетонна подушка. Вимоги негорючості стосуються і стін. Є два типи опалювальних конструкцій по їх проектуванні, це одноконтурні та двоконтурні. Для приватного будинку краще буде зупинити свій вибір на двухконтурної моделі. Це дасть можливість більш рівномірно розподіляти тепло між усіма радіаторами. Особливо актуальним це буде для великого будинку, де при використанні одноконтурної системи погано будуть прогріватися секції, найбільш віддалені від котла. Великим плюсом буде установка автоматики, завдяки якій не буде відбуватися перевитрати палива, що значно скоротить витрати на оплату енергії. Якщо підвальне приміщення розташоване по всій площі будинку, то зробити розводку в підвалі буде найбільш раціональним. Це скоротить кількість магістралей в приміщеннях, істотно поліпшивши їх зовнішній вигляд.

  Найвища точка системи буде місцем підключення розширювального бака, призначення якого вміщати надлишок води при нагріванні. Добре буде доповнити конструкцію опалення і циркуляційним насосом, який пришвидшує струм води в тепломережі і збільшує тепловіддачу. Але якщо система двохтрубна, то при використанні в ній циркуляції гравітаційного типу, потрібно застосовувати труби різного діаметру, для того щоб створити якомога більшу різницю тисків і прискорити водотік. Для одноконтурної системи опалення, з метою вирівнювання температурних характеристик всіх радіаторів необхідно встановити до кожного вентиль, яким можна буде регулювати надходження теплоносія, в результаті чого можна досягти рівномірного розподілу теплової енергії по радіаторів.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Монтаж радіатора опалення - 750 грн./шт.

  Монтаж і підключення настінного газового котла - 3000 грн./шт.

  Монтаж і підключення підлогового газового котла - від 3500 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Борисполь, Боярка, Бровары, Буча, Васильков, Вишневое, Вышгород, Ирпень, Гатное, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинское, Гора, Пуховка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами