Монтаж котельного обладнання

Монтаж котельного обладнання

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Котельня під ключ

  Серцем опалювальної системи є котел, а котельня – вмістилище цього пристрою. За місцем розміщення котельні діляться на наступні типи: дахові, модульні, окремо стоячі, вбудовані, прибудовані. Класифікуючи по виду використання палива котельні бувають: вугільні, мазутні, газові, термомасляні, біопаливні. Незалежно від типу котельні монтаж обладнання проводиться не раніше того, як виконані наступні пункти робіт: розрахована необхідна потужність і спроектовано сама споруда. Для окремого будови роботи по установці почнуться після того, як фундамент затвердів і розпочато кладка стін, а місце розчищено від будівельного сміття. Причому, для котла з нижньої топкою попереднім етапом буде зведення стін топки і газоходів. Котел виготовлений з чавуну. Збірка його секцій проводиться так, щоб в якості упору їм служили стіни топки.

  Ізоляція котельні

  Під головки кожної з секцій слід укласти азбестові листи. Для зчеплення секцій використовують різьбові ніпелі, попередньо змазані графітною пастою. Коли всі секції будуть зібрані, можна буде приступити до їх зчепленню. Це буде відбуватися за допомогою двох болтів, розміщених в ніпельних отворах. Важливо стежити, щоб стягування відбувалося максимально точно і рівномірно, а зазор між ніпельними головками не перевищував однієї п’ятої сантиметри, оскільки в разі навіть невеликого перекосу відбудеться їх розрив. На завершення процесу складання котла, тимчасові болти заміняться постійними. На наступному етапі до конструкції приєднують додаткові частини Останнім етапом робіт по монтажу самого котла буде випробування його міцності. Для цього його заповнюють водою і піднімають тиск, підключивши до нього тестове обладнання.

  Випробування котельні

  Успішним вважається випробування, при якому в продовження шести хвилин тиск залишилося на колишньому рівні і на стінках або місцях з’єднань не утворився конденсат. При негативному результаті фіксують області несправностей і усувають їх, потім знову проводять випробування. При позитивному результаті проводять монтаж решти пристроїв системи і додаткового обладнання. До додаткового обладнання котельні відносять вентилятори і димососи. Коли її розміри невеликі, то цілком вистачає природної тяги, виробленої димарем для відводу газів.

  У тому випадку, якщо котельня велика, застосовують димососи, які здійснюють газовідвід. Для ефективної роботи котла необхідна ще і хороша подача повітря, тому що при недостатньому вмісті кисню в камері згоряння процес окислення відбувається гірше і знижується ККД самої установки. Для створення потужного повітряного потоку використовують дуттьові вентилятори. Велика роль в роботі систем котельні відводиться забезпеченню безпеки і справності, що досягається установкою запобіжних пристроїв і контрольно-вимірювальних приладів (манометрів і термометрів). Важливою вимогою є можливість перегляду їх показань, не вдаючись до додаткових пристосувань.

  Інакше кажучи, показання повинні бути добре видно стоїть людині. Невід’ємним елементом котлів повинні бути ручні запобіжні клапани, що забезпечують миттєве зниження тиску шляхом відведення пари і води за допомогою спеціальної труби. Крім того, з метою примусового регулювання заповнювання або спустошеності системи встановлюють ручні насоси. Правильно спроектована і змонтована котельня має найкращу продуктивність і не вимагає додаткових витрат в обслуговуванні.

  Одні з найнижчих цін в м. Київ!

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Монтаж радіатора опалення - 750 грн./шт.

  Монтаж і підключення настінного газового котла - 3000 грн./шт.

  Монтаж і підключення підлогового газового котла - від 3500 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами