Обв'язка котельні

Обв’язка котельні

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  При обв’язування котла, ви повинні дотримуватися всіх правил і вимог. Так як при підключенні обладнання, воно повинно правильно і коректно працювати. Адже тільки коли ви будете додержуватись норм і правил, ваше обладнання зможе працювати в повну силу і забезпечувати теплом ваші опалювальні системи. Якщо ви все правильно зробите, то і перегрівів не відбуватиметься, як взагалі в системі, так і в окремих вузлах. І плюс це продовжить термін служби вашого обладнання. А це в свою чергу впливає на швидкий прогрів всієї системи. Врахуйте, що для котлів, що працюють на твердому паливі це взагалі необхідно.

  З тієї причини, що автоматика таких котлів малоефективна, а якщо ви зробите правильну обв’язку, то зможете зробити саморегулюючу систему. Тому подумайте добре – може варто запросити фахівця … Ну і звичайно не забудьте, що добре б створити два контури опалення. Для того, що б на початку запустився маленький контур, а коли котел увійде в повну свою силу (прогріється), переключити його на великий контур, що б обігрівати весь будинок. Якщо у вас все буде зроблено грамотно, то це збереже ваші кошти. І не тільки на обігріві будинку, але і на установці дорогого обладнання.

  Схема для обвязки котла

  Вам необхідно буде розробити схему обв’язки котла. Правильна схема і її застосування – гарантія ефективного використовування всієї системи. Обов’язково у вас має бути регулювання температури на вході і виході, а також для запобігання великі перепади температур.

  Для того, щоб вам зробити дану обв’язку, вам будуть потрібні такі конструктивні елементи: розширювальний бачок, циркуляційний насос, манометр, термоголовка, балансування кран, крани зливні кульові, хомути, муфти, фольрт прохідний, клапани зворотний і повітряний, куточки, трійникти, кланпани запобіжний і прохідний, кріпильні елементи, схеми видів і варіантів. Всі деталі повинні бути включені в схему обв’язки.

  У одноконтурному котлі розібратися не складно в відрізняє від двоконтурний кола. Просто необхідно чітко додержуватись схеми яка дана в керівництві по експлуатації та монтажу даних котлів. Ну а ось в двоконтурний котлах все трохи по іншому. Схема може бути двох видів: прямий і змішувальний. У першому виді температура регулюється тільки пальником, а от у другому вже пальником і змішувачем з сервіпривідом. Правди заради, необхідно сказати, що двоконтурний котел набагато ефективніше одноконтурного. Але помилка при обв’язці в даному випадку буде більш велика.

  Ще схеми відрізняються за методом розведення: за методом циркуляції за допомогою насоса в системі огрівання, за методом природного циркуляції, і колекторно розводкою. А так же за типами: з підключенням до класичної системі отеплення, з підключенням до теплої підлоги, з підключенням до контуру гарячого водопостачання.

  Правила обвязки котла опалення

  Який би варіант ви б не вибрали, вам необхідно розуміти, що потрібна ще й аварійна схема. І якщо раптом у вас виникне не стандартна ситуація, то саме ця схема забезпечить повне функціонування вашої системи і безпеки. Найчастіше зустрічається така аварійна система: подача води з системи водопостачання. Дана система на практиці має малу ефективність. Так як при відключенні електрики як правило і закінчується подача водопостачання. Є звичайно ж можливість продумати запас води, але це може допомогти тільки на короткий час, а далі можливий перегрів. Можна звичайно підключити насос до акумулятора. Такий спосіб має більшу ефективність, але і тут свої негативні сторони: прийдеться стежити за станом акумулятора і регулярно проводити підзарядку.

  Так само цей пристрій може не спрацювати під час, а ще у нього маленький термін роботи. Ще один спосіб – створення гравітаційного контура. Даний контур менший, виключає зайві навантаження і обігріває лише найпотрібніше. Цей контур вступає в роботу після того як припинить роботу насос, але він не в змозі обігріти всю будівлю. А ось якщо створити спеціалізований аварійний контур, то це буде найбільш ефективне рішення. В даному варіанті забезпечується одночасна робота двох контурів – гравітаційного і примусового.

  Адже вони розташовані в різних частинах системи. Якщо у вас відключилося електропостачання, то у вас працює тільки гравітаційний контур, а другий переходить в режим очікування.

  Що стосується електричних котлів, то його обв’язку можуть виконувати тільки представники електропостачальних компаній.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Монтаж радіатора опалення - 750 грн./шт.

  Монтаж і підключення настінного газового котла - 3000 грн./шт.

  Монтаж і підключення підлогового газового котла - від 3500 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами