Ремонт опалення в підвальному приміщенні

Ремонт опалення в підвальному приміщенні

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Навіть найякісніші та надійні речі мають обмежений термін служби, не виключенням є і опалювальна система. Високі характеристики виробів ніяк не гарантують стійкості до нестандартних умов, що для більшості жителів пострадянського простору цілком звичайне явище. У поняття ремонт опалення в підвалі входить не тільки заміна частин теплопроводу, але і настройка самої системи з можливим додаванням необхідних частин для поліпшення роботи, звана балансуванням. Коли ремонт полягає в заміні частин, то частіше це пов’язано з фізичним зносом труб, що є наслідком тривалого терміну експлуатації або обумовлено поганим їх якістю, або обидва варіанти відразу. Трапляється також, що система має пошкодження, викликані зміною умов експлуатації, це можуть бути підвищення температури, тиску або гідроудар.

  Ремонт опалення будинку

  Так чи інакше, ремонт опалення потребують відключення необхідного сегмента внутрішньобудинкової мережі теплопостачання. Потім з цієї ділянки повинен бути виконаний скидання води, інакше ремонт зробити не вдасться. У тому випадку, якщо поломку можна усунути установкою хомута, слід пам’ятати, що це всього лише тимчасова міра, яка не є ремонтом як таким, а лише дає відстрочку йому. Важливо пам’ятати, що при заміні частин опалення не можна міняти схему розводки, а так само встановлювати деталі і частини, які не відповідають вимогам проекту. Зокрема, це стосується збільшення або зменшення діаметра труб. Подібні недотримання проектного зразка змінять режим циркуляції теплоносія, що позначиться на роботі відповідного сегмента, зменшивши його потужність. Ремонт може полягати і в заміні або налаштування запірної і регулюючої арматури.

  Так само проводиться і балансування системи – оптимізація її роботи, що передбачає ефективне використання енергії, шляхом зниження її споживання, без зменшення потужних характеристик. Крім того, збільшення енергоефективності системи сприяє її промивання. До ремонту слід так само віднести відновлення ізоляційного покриття трубопроводу на ділянці підвального приміщення. В цілому подібний комплекс дій спрямований на поліпшення роботи системи та іноді включає додавання додаткових пристроїв, що підвищують ККД теплопроводу. Після завершення ремонтних робіт в обов’язковому порядку слід перевірка системи. Категорично забороняється експлуатація системи без попереднього тестування.

  Монтаж опалення в багатоквартирних будинках у Києві

  Частою є ситуація, коли в багатоквартирних будинках старої споруди часто виходить з ладу основна розподіляє труба теплопроводу, це пов’язано з уже давно закінченим терміном її використання. У такому випадку найбільш раціональним буде заміна всієї труби, оскільки невеликі заміни її частин не тільки не вирішать проблему в цілому, але і в найнесподіваніший момент можуть стати причиною серйозної поломки. Тому відкладати ремонтні заходи не рекомендується. Своєчасно проведений огляд і ревізія системи опалення дозволять убезпечити від поломок в майбутньому і налаштувати її на раціональне використання енергії, що істотно скоротить фінансові витрати.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Монтаж радіатора опалення - 750 грн./шт.

  Монтаж і підключення настінного газового котла - 3000 грн./шт.

  Монтаж і підключення підлогового газового котла - від 3500 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами