Забився унітаз?

Забився унітаз?

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Основні причини засмічення унітазу

  Насамперед проблема виникає через порушення правил експлуатації. Потрібно пам’ятати, що категорично забороняється змив туалетного паперу та засобів особистої гігієни. Вода може застоюватись при наявності ганчірок, дрібних предметів, волосся, великої кількості піску.

  Друга розповсюджена проблема, через яку може забитись унітаз, – помилки при установці сантехніки самостійно. Відсутність клапанів чи фанових труб, неправильне розміщення унітазу щодо стояка може викликати подібні проблеми. Таким чином вода погано змивається, засміченість стає неминучим результатом.

  Також першопричина може бути пов’язана з особливостями конструкції. В такому разі причиною стає технічна непродуманість конструкції, неякісні деталі, несумісність сантехніки та додатково придбаних деталей.

  Наш прайс

  Вид робіт Од. виміру Цiна, грн. Замовити
  1 Гідродинамічна прочищення каналізації (понад 10 метрів) м.п.
  45 грн м.п.
  50 грн м.п.
  Замовити
  2 Механічна прочистка каналізації (понад 10 метрів) м.п.
  45 грн м.п.
  50 грн м.п.
  Замовити
  3 Прочищення вертикальних труб каналізації (стояк) робота
  поверх 270 грн робота
  поверх 300 грн робота
  Замовити
  4 Очищення колодязя від налипань шт.
  150 грн шт.
  250 грн шт.
  Замовити
  5 Комплексне сервісне обслуговування каналізаційних мереж робота
  2500 грн робота
  3000 грн робота
  Замовити
  6 Відкачування вигрібної ями 10 кубов
  2500 грн 10 кубов
  3100 грн 10 кубов
  Замовити
  7 Нічний виїзд бригади послуга
  2500 грн послуга
  2750 грн послуга
  Замовити
  8 Аварійна робота бригади послуга
  договірна послуга
  договірна послуга
  Замовити

  Професійне чищення унітазу від Аварійно Сервісної Компанії

  Якщо після використання всіх методів ви не можете самостійно усунути проблему, то варто звернутися за професійною допомогою до спеціалістів. Всього за півгодини майстри відновлять прохідність стічної системи, прочистять труби, стояк, очистять каналізацію в квартирі, будинку, на заводі та в громадському транспорті. ТОВ “АСК” працює цілодобово та без вихідних, представники максимально швидко приїдуть в Київ та Київську область.

  Що робити, якщо унітаз все ж забився?


  Перша ознака проблеми не йде вода в унітазі. Це досить поширена ситуація, яка викликає великий дискомфорт у користувачів. Неприємний запах і вихлюпування води істотно псують життя. Їли ви помітили, що погано йде вода в унітазі, не поспішайте панікувати. Деякі заходи можуть допомогти вам впоратися з проблемою самостійно. Перш за все, прочистити унітаз можна вантузом, але його застосування не завжди ефективно, особливо у випадках механічного або глибокого закупорювання. Також не допоможе застосування хімічних компонентів, які здатні подолати тільки жирові відкладення або усунути містяться в воді метали.Часто для позбавлення від засмічення потрібно почистити коліно унітазу. Деякі засоби для чищення мають таку можливість. Для цього їх потрібно залити в стік, витримати необхідну кількість часу і змити водою.

  Методи самостійної прочищення унітазу від засмічення:

  1. Механічний передбачає застосування сантехнічного троса. Його використання ефективно при точкової закупорці, але не зможе прочистити унітаз від механічної пробки або складаються з вузьких відходів.
  2. Хімічний не вимагає фізичного втручання, але не ефективний при більшості проблем. Він здатний позбутися від розчинних частинок. У багатьох випадках хімічні порошки тільки погіршують прохідність води в каналізації, і забивають проток ще сильніше.
  3. Вантуз бореться з відкладеннями мила або жиру, але не зможе пробити інші пробки. Він може допомогти з дрібним відкладенням, але не прочистить унітаз при засмітті від вологих серветок, наповнювача для тварин.

  Професіонали використовують для роботи кілька видів очищення, які підбираються виключно індивідуально, і тільки перед докладним вивченням проблеми.

  Чистка труб каналізації
  На всі види робіт ми надамо вам гарантію
  • Офіційна гарантія на всі роботи
  • Чек на виконані роботи гарантує повернення коштів при необхідності
  • Усунемо безкоштовно повторне засмічення
  • Ми 100% прочистимо засмічення
  • Повернемо гроші, якщо не прочистимо вашу каналізацію
  • Цілодобовий відділ якості

  Методи очищення унітазу від засмічень які використовує Аварійно Сервісна Компанія:

  • Гідродінамічній способ-очищення унітазу відбувається під Вплив потоку води и тиску. Ідеально Підходить для очищення у приватних будинк, або пріміщеннях на першому поверсі. Рідко вікорістовується в квартирах, при хорошому доступі.
  • Електромеханічний способ-Ідеально Підходить, коли забивши унітаз в квартирі, або в пріміщеннях в якіх каналізація підключена до стояка, а не відразу уходит в колодязь. Використовують гнучкі спіралі, что допомагає очистити унітаз, при цьом НЕ знімаючі его.

  Якщо забився унітаз, то залучення досвідчених майстрів позбавить від тимчасового незручності, запобіжить порушення порядку і чистоти в будинку. Аварійно Сервісна Компанія готова швидко і якісно виконати замовлення, блискавично реагуючи на екстрені виклики. При найменшому виникненні проблем з каналізацією, телефонуйте в наш сервісний центр. Професійна команда сантехніків, буде надана в зручний час з виїздом по Києву і регіону.

  Що робити коли забився унітаз?

  Україна займає передове місце у світі щодо проблем зі стоком. Застій в унітазі – розповсюджена проблема, з якою часто зустрічаються жителі квартир. В екстремальних умовах постає питання, як прочистити унітаз максимально швидко. Закупорення стічної системи в туалеті може перетворитися в справжню проблему. Головне не впадати у відчай, ситуацію можна вирішити. Використовуючи легкі методи та за допомогою винахідливості можливо самостійно впоратись з цією неприємністю.

  Але варто пам’ятати, якщо забився унітаз – це досить небезпечно, оскільки при відсутності адекватних дій вода може затопити квартиру та сусідів знизу. Тому важливо якомога раніше розв’язати цю проблему. Універсального методу для усунення проблеми не існує. В кожному індивідуальному випадку варто обрати один із методів:

  • механічний;
  • хімічний;
  • гідравлічний;
  • пневматичний;
  • термомеханічний.

  Також існує безліч варіантів, як очистити унітаз в домашніх умовах з використанням підручних засобів та народних методів. Але вони мають низьку ефективність та будуть безрезультатними при серйозних причинах закупорення.

  Ми офіційна компанія і несемо відповідальність за наші послуги
  Залиште заявку і отримаєте через 30 сек точну вартість ваших робіт
  • Оперативно виконаємо прочистку
  • Кожного дня виконуємо більше 20-ти замовлень
  • Вся робота викрнується чисто та без запаху
  • Видаємо чек, та гарантію на виконані роботи
  Взнайте вартість вашої прочистки!

   Залиште заявку і отримайте
   безкоштовну консультацію

   Наш менеджер зателефонує через 30 сек


   Як пробити унітаз та усунути засмічення самостійно в домашніх умовах

   Насамперед, аби обрати алгоритм дій і вирішити як прочиститистік, оцініть ступінь засмічення унітазу. Для цього залийте всередину 1 літр води, через 15 хвилин перевірте скільки її залишилось. Це допоможе оцінити швидкість спускання. Але не потрібно зливати бак, оскільки при серйозній причині забиття вода буде виливатися на підлогу.

   Як пробити унітаз за допомогою вантуза? Пневматичний варіант очищення: метод полягає в тому, щоб створити повітряний тиск, здатний виштовхнути предмет, який став причиною закупорення стоку каналізаційної труби. Для цього використовується звичайний гумовий вантуз. Різкими та енергійними рухами прокачуйте повітря в стоковому отворі до того часу, поки вода не почне спускатись.

   Що робити, коли забився унітаз, а підручних предметів немає? В такому разі одягніть гумову рукавичку та перевірте туалет на наявність стороннього предмета. Засуньте руку глибоко в стоковий отвір. Якщо проблема в цьому, то достатньо буде прибрати причину закупорки (волосся, предмет, ганчірка, папір). Після цього вода повинна вільно стікати.

   Як швидко пробити унітаз хімічним методом? Він полягає у використанні звичайних побутових засобів для миття сантехніки:

   • «Доместос»;
   • «Санклін»;
   • «Бреф»;
   • «Крот»;
   • «Містер Мускул».

   Попередньо почистіть туалет від води, залийте вказану в інструкції кількість засобу, очікуйте 15-20 хв. Також використовують соду, гашену оцтом, у пропорції 1\1 (200 г соди, 200 г оцту). Після цього залийте в унітаз 2 літри кип’ятку.

   Чистка труб унітазу

   Якщо стік забився достатньо глибоко, звичайні підручні методи не допоможуть. Перед вами виникає питання, як прочистити труби унітазу? В такому разі використовуйте побутовий трос. Бажано, щоб він був з наконечником по типу крючка чи пружини. Але уникайте наконечників у вигляді залізних щіток, вони можуть зіпсувати внутрішню поверхню пластикових труб. Просувайте його вперед і прокручуйте по часовій стрілці.

   Якщо причина закупорювання в маленькій деталі чи пробці, за допомогою троса можна дістати сторонній предмет. Але в такому випадку вам може знадобитись допомога. Головне працювати в гумових рукавицях.

   Ціна прочищення унітазу? У скільки обійдеться робота ТОВ «АСК»?

   Це буде залежати від індивідуальності проблеми, оцінити яку наш майстер зможе на місці. Ціна прочищення унітазу буде в розмірі 1500 гривень і виконується електромеханічним, або гідродинамічним способом, така прочищення буде краще будь-яких, вище зазначених способів, оскільки ми цінуємо своїх клієнтів і використовуємо ефективні послуги. Оператори сервісного центру працюють цілодобово, забезпечуючи надійність і стабільність обслуговування. Аварійно Сервісна Компанія зберігає затишок, комфорт і чисті труби в будинках наших клієнтів!

   ТОВ “АСК” надаємо послуги з прочистки засору унітазу у всіх районах Києва

   Деснянський, Святошинський, Дніпровський, Печерський  Голосіївський, Дарницький, Солом’янський, Оболонський  Шевченківський, Подільський, Осокорки, Позняки, Троєщина, Сирець Нивки, Шулявка, Академмістечко, Міністерський, Виноградар Хрещатик, Ірпінь, Буча, Бровари, Бориспіль, Боярка, Вишгород Лівобережна, Житомирська, Теремки, Майдан незалежності, Вишневе, Виноградар, Гливаха, Васильків, Гатне, Гостомель, Вишеньки, Круглик

   Часті питання від наших клієнтів

   Яка ціна послуги?

   Гідродинамічна прочищення каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

   Механічна прочистка каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

   Прочищення вертикальних труб каналізації (стояк) - поверх 300 грн/робота

   Де ви надаєте послуги?

   Ми надаємо послуги у наступних містах:

   Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

   Завжди
   на зв'язку!
   Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

    Залишились питання?
    Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


    Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами