Монтаж електричного котла опалення

Монтаж електричного котла опалення

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Монтаж електричного котла вимагає спеціальних знань і навичок. Для того щоб котел зміг підтримувати комфортну температуру, він повинен бути встановлений з урахуванням всіх існуючих норм і вимог. Тому перш, ніж приступати до монтажу даного котла, не забудьте отримати консультацію у фахівців. Та й взагалі краще таку роботу довірити професіоналам. Наші фахівці виконають монтаж котла за низькою вартістю.

  Види електро котла

  Існують два види електро котлів: настінні і підлогові. І їх монтаж відрізняється між собою тому для підлогового котла необхідна спеціальна підставка, а настінний монтується прямо на стіну. Необхідно правильно змонтувати котел – це позначається в подальшому на його роботі.

  Перш, ніж приступити до монтажу, вам потрібно буде підготувати всі інструменти, які будуть вам необхідні для цієї роботи. Потім перевірте стіну на предмет, чи витримає вона вага котла. При монтажі слід залишити місце з боків котла і над ним, для подальшого обслуговування, а в разі потреби ремонту даного обладнання. В інструкції до котла вказані потрібну відстань, а котел монтується без перекосів, що перевіряється будівельним рівнем. Головне не забути, що стіна повинна бути покрита негорючими матеріалами. У комплектацію входить монтажна планка на яку монтується електричний котел. Труби які ви будете підводить необхідно розраховувати виходячи з характеристик насоса.

  Хоч особливих труднощів монтаж електричного котла у вас не викличе, все ж є деякі нюанси: котел з невеликою потужністю працює від 220В, а більш потужний зажадає підключення трифазної мережі. Тут важливо правильно розрахувати перетин кабелю. Це важливо для того щоб провід витримав потужність агрегату. Після установки електричного котла, підключаємо до нього водопровід водопостачання та опалювальної системи. Для цього вам знадобляться муфти і фланці.

  Далі підключаємо електромережу, заздалегідь необхідно встановити автомати і УЗО відповідних номіналів. І обов’язково потрібно заземлити. Після того як ви включите котел в електромережу – набереться вода і стане можливим перевірити працездатність опалювального обладнання.

  Як бачите, особливої ​​різниці установки котлів настінного і підлогового немає, тільки безпосередньо сама установка. Один кріпиться не стіну, а інший встановлюється на підлогу, на спеціальну підставку або майданчик.

  У разі коли, прочитавши інструкцію і рекомендації по установці, ви сумніваєтеся в своїх силах, краще зверніться до фахівців. У компаніях, які займаються установкою і підключенням електричних котлів працюють професіонали, які допоможуть вам не лише в установці даного обладнання, а й в отриманні необхідних дозволів. А так же будуть обслуговувати і надалі ваш котел.

  І в ув’язненні підведемо підсумки: перш ніж займатися монтажем електричного котла, необхідно буде отримати дозвіл в Енергонагляді, яке буде вам видано тільки в разі, якщо підведена до вашого будинку мережу в змозі забезпечити необхідну потужність.

  Потім ви приступаєте до установки електричного котла. Тут мається на увазі монтаж, підключення і обв’язка обладнання. Всі етапи робіт виконуються за схемами, які додаються до інструкції обладнання. Зазвичай в комплект входять всі потрібні вам вузли та деталі, але в разі їх відсутності вам необхідно буде їх придбати самостійно. І у вас під рукою повинні бути всі необхідні інструменти. Ну і для отримання ідеального результату роботи необхідно виконувати з урахуванням всіх існуючих вимог.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Монтаж радіатора опалення - 750 грн./шт.

  Монтаж і підключення настінного газового котла - 3000 грн./шт.

  Монтаж і підключення підлогового газового котла - від 3500 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами