Головна

Обслуговування багатоквартирних будинків ОСББ

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

Отримайте 10% знижки на перший місяць обслуговування!

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


   Обслуговування багатоквартирних будинків в Києві (сантехніка, електрика)

  Протягом 7 років Аварійно Сервісна Компанія займається обслуговуванням будинків ОСББ та ЖСК. В місті Києві є багато компаній, які розвиваються в даній сфері. Саме тому нам довелося докласти чимало зусиль для того, щоб надавати максимально якісні послуги в сфері обслуговування багатоквартирних домов.І судячи з відгуків голів правлінь і мешканців ОСББ та ЖБК, ми відмінно справляємося.

  Главная
  Ми беремо відповідальність за Ваш будинок
  • Обслуговуємо ОСББ та ЖБК
  • Беремо відповідальність за електрику і сантехніку Вашого будинку
  • Прорахунок та виїзд на Ваш будинок безкоштовно
  • -10% на перший місяць обслуговування
  • Ми обслуговуємо понад 30 будинків
  • 7 років на ринку

  Обслуговування ЖБК та ОСББ – Ми беремо відповідальність за Ваш будинок

  Обслуговування будинків ОСББ та ЖБК є основним напрямком діяльності компанії ТОВ “Аварійно Сервісна Компанія”. Ми пропонуємо технічне та аварійне обслуговування систем центрального опалення, каналізації, холодного і гарячого водопостачання, внутрішньобудинкових електромереж, електрощитових і комплексне обслуговування ліфтового господарства.

  У роботі з нашою компанією ТОВ “Аварійно Сервісна Компанія” голова правління, голова, директор, управдом, відкриє для себе новий спосіб управління своїм будинком. Ви можете нам довіряти, ми зробимо роботу за Вас.

  1. Диспетчеризація вашого будинку 24/7. Ми забезпечимо ефективну роботу з прийомом дзвінків і заявок жителів. Ми приймаємо всі дзвінки, які колись сипалися на Вас, і не давали спокою життя. Ви звільнитеся від стресів, і постійних дзвінків.
  2. Аварійне обслуговування 24/7. Аварійка приїде в будь-який час, в будь-який день, після прийому виклику диспетчером. Ви тепер можете бути спокійні і вільні на вихідних, Ваша присутність не обов’язково. Аварійка “Аварійно сервісної Компанії” прибуде через 20-ть хвилин після надходження виклику.
  3. Оповіщення мешканців будинку ОСББ. У кожному під’їзді закріплена табличка з назва обслуговуючої організації та контактними номерами майстрів і аварійки “Аварійно сервісної Компанії”.
  4. Регулярні обходи технічних приміщень. Спеціаліст проводить обхід і огляд технічних приміщень, щотижня. Для попередження аварійних ситуацій і підтримки комунікацій, в необхідному режимі для ефективної роботи.
  5. Закріплення конкретного фахівця за вашим будинком. Виконує заявки мешканців, реагує на виклики і їх побажання. Спеціаліст організовує роботу на вашому будинку і має зв’язок з усіма необхідними фахівцями зварювальник, тепловик.
  6. Ведення технічного журналу, з фіксацією усіх заявок, виконання робіт, та обходів. У вас є можливість в будь-який момент перевірити записи в журналі, кількість виконаних заявок, кількість і час обходів. Ви завжди в курсі всього, що відбувається на вашому домі.
  7. Виконуємо роботи будь-якої складності. Від заміни змішувача, до капітального ремонту теплотраси в підвалі, капітального ремонту електрощитових, ліфтів і т.д. “Аварійно Сервісна Компанія” бере повну відповідальність за Ваш будинок.
  8. Працюємо з будь-якими матеріалами. За бажанням замовника (поліпропілен, зварювання, металопластик). Ми використовуємо той матеріал, який обираєте Ви.
  9. При масштабних, капітальних ремонтах діє розстрочка (безвідсоткова) з можливою виплатою платежів за кілька місяців. Ми інвестуємо гроші в Ваш будинок, коли необхідний терміновий ремонт, але у Вас недостатньо коштів. У Вас з’являється унікальна можливість у вигляді розстрочки платежу, на кілька місяців, що дає Вам можливість виконувати ремонти і не потрапляти в борги.
  10. Соціальна ініціатива Роботи ветеранам і пенсіонерам, у яких виникли проблеми, і немає коштів, для оплати роботи, ми виконуємо безкоштовно, за рекомендацією голови.

  Обслуговування ОСББ та ЖБК (наш досвід)

  За роки обслуговування будинків ОСББ та ЖБК ми співпрацювали з 70% будинків ОСББ міста Києва, на правому і лівому берегах. На даний момент нами обслуговується понад тридцять будинків ОСББ та ЖБК міста Києва, замінено та відремонтовано тисячі погонних метрів інженерних мереж. Сумарний досвід роботи наших співробітників в сфері обслуговування 40 років.

  Сфери нашої компетенції:

  • Обслуговування тепло пункту
  • Наладка автоматики тепло пункту
  • Технічне обслуговування інженерних мереж ОСББ
  • Обслуговування електричних щитових
  • Обслуговування електричних мереж внутрішніх та зовнішніх
  • Гідропромивання каналізації
  • Ремонт інженерних мереж

  Наш прайс

  Вид робіт Од. виміру Цiна, грн. Замовити
  1 Обслуговування ОСББ послуга
  послуга
  договірна послуга
  Замовити
  2 Обслуговування ОСББ сантехніка послуга
  послуга
  договірна послуга
  Замовити
  3 Обслуговування ОСББ електрика послуга
  послуга
  договірна послуга
  Замовити
  4 Обслуговування ОСББ тепловик послуга
  послуга
  договірна послуга
  Замовити
  5 Обслуговування ОСББ диспетчерська 24/7 послуга
  послуга
  договірна послуга
  Замовити
  6 Обслуговування ОСББ аварійна 24/7 послуга
  послуга
  договірна послуга
  Замовити

  Технічне обслуговування ОСББ

  Регламентні роботи одна з основних складових технічного обслуговування ОСББ. Ми готуємо будинок до опалювального сезону, стежимо за роботою теплообмінника, запускаємо опалення на початку опалювального сезона.

  Отримання форми Е8 також проходить за безпосередньої участі компанії Аварійно Сервісна Компанія.За вашим тепло пунктом буде закріплений наш співробітник, у якого є всі необхідні допуски і знання для обслуговування ЖБК, інженерних мереж і тепло пункту.

  Обслуговування системи опалення ЖБК

  Обслуговування ЖБК має на увазі під собою технічний супровід, ремонт і налагодження систем опалення будинку ЖБК. У Київських багатоповерхових будинках використовуються два види опалення:

  1. Центральне опалення
  2. Автономне опалення

  Центральне опалення – це коли теплоносій податися на пряму від Київенерго, через рамку ЦО, по квартирах і місцях загального користування.

  Автономне опалення – це коли теплоносій підігрівається і подається від пластинчастого теплообмінника, який побічно отримує тепло від Київенерго.

  За регламентом один раз в два роки проводитися прочищення системи опалення і теплообмінника хімічним способом, при автономній системі отопленія.Прі центральної системи опалення промивається тільки сама система, і проводитися регламентні роботи в рамці опалення, по заміні витратних матеріалів та деталей.

  Обслуговування ОСББ (каналізація)

  Ми, як обслуговуюча компанія рекомендуємо проробляти профілактичну прочищення побутових каналізаційних магістралей, і зливових каналізацій.В обслуговуванні ОСББ кращий спосіб уникнути аварійних ремонтів це профілактика.

  Регламент профілактичної прочищення каналізації:

  1. Побутова внутрішня Ду100-один раз в п’ять років.
  2. Побутова внутрішня каналізація Ду50-один раз в три роки.
  3. Побутова зовнішня Ду100 і Ду150-один раз в три роки.
  4. Зливова каналізація внутрішня-один раз в десять років.
  5. Зливова каналізація зовнішня-один раз в п’ять років.

  Детальну інформацію про прочищення каналізації ви можете дізнатися перейшовши на нашу сторінку, натиснувши сюди.

  Технічне обслуговування ЖБК (Аварійка 24/7)

  Аварійна бригада складається з двох екіпажів повністю обладнаних для усунення і лагодження будь-яких аварійних участков.Брігада складається з слюсаря, електрика, і зварювальника.

  Технічне обслуговування ЖБК з такою командою ставати просто відпочинком для голови і мешканців будинку.

  Наші фахівці

  Перелік послуг з Технічного обслуговування внутрішніх Будинковий систем центрального опалення, каналізації, гарячого та холодного водопостачання, електромереж, електрощитової и систем освітлення включених у вартість щомісячного обслуговування.

  1.Плановий обхід підвального приміщення та технічного поверху будинку з метою виявлення несправностей та контролю, в т.ч. стану електропроводки, захисного заземлення та освітлення місць загального користування, один раз на тиждень.

  У випадку виявлення несправностей, забезпечення виконання усунення несправностей протягом 2 (двох) годин з моменту виявлення, якщо є у наявності необхідні матеріали, або у разі отримання відповідного повідомлення від Замовника.

  2.Цілодобове аварійне обслуговування інженерних мереж і систем будинку.

  3.Локалізація та усунення течій та свищів на трубопроводах внутрішніх систем ЦО, ГВП, ХВП, каналізації у разі виникнення необхідності.

  4.Усунення нещільності, протікання та засмічення в трубах системи ЦО та елеваторного вузла та каналізації у разі виникнення необхідності.

  5.Виявлення причини залиття водою квартир і при можливості, їх негайного усунення.

  6.Заміна опалювальних приладів (радіаторів) у кількості 2 (двох) одиниць або окремих секцій в місцях загального користування у випадку виходу з ладу. Опалювальні прилади або окремі секції оплачуються окремо Замовником.

  7.Періодичний огляд, підтримка у робочому стані, регулярне проведення профілактичних робіт, а саме:

  Центральне опалення

  7.1.Регулювання та гідравлічне випробовування систем центрального опалення у період опалювального сезону.

  7.2.Усунення течі в трубопроводах, приладах та арматурі у разі виникнення необхідності.

  7.3.Регулювання триходових кранів у разі виникнення необхідності.

  7.4.Поновлення сальникових ущільнень у разі виникнення необхідності.

  7.5.Укріплення трубопроводів системи ЦО і нагрівальних приладів, в т.ч. усунення пошкоджень ізоляції у разі виникнення необхідності.

  7.6.Огляд та очищення конденсаційних горщиків, інжекторів, елеваторів, змішувачів, редукційних клапанів, регулювальних кранів та вентилів, засувок, грязьових відстійників, повітрозбірників, компенсаторів у разі виникнення необхідності.

  7.7.Заміна (матеріал Замовника) та дрібний ремонт в окремих місцях вентилів, регулювальних кранів, засувок у разі виникнення необхідності.

  7.8.Очищення від накипу запірної арматури у неопалювальний сезон.

  7.9.Закріплення приладів у разі виникнення необхідності.

  7.10.Закріплення трубопроводів та заміна ділянок, але не більш 2 (двох) метрів із матеріалів Замовника у разі виникнення необхідності.

  7.11.Консервація та розконсервація системи центрального опалення. Запуск систем ЦО та відведення повітря з системи, підготовка ЦО до опалювального сезону. Підтримка системи ЦО в неопалювальний сезон тільки при виникненні необхідності.

  7.12.Оглядання та підтягування на трубах контргайок, муфт або їх заміна у разі виникнення необхідності.

  7.13.Заміна прокладок у фланцевих з’єднаннях та усунення течі у разі виникнення необхідності.

  7.14.Перевірка та заміна контрольно-вимірювальних приладів, в т.ч. тонометрів, манометрів у разі виникнення необхідності.

  7.15.Очищення від бруду,  іржі,  фарбування арматури та рамки управління у неопалювальний сезон.

  7.16.Укріплення існуючих та встановлення додаткових гачків для труб і приладів центрального опалення у разі виникнення необхідності.

  Водопровід та каналізація

  7.17.Регулювання та гідравлічне випробовування систем водопостачання та каналізації у разі виникнення необхідності.

  7.18.Заміна прокладок у водопровідних кранах встановлених в кімнатах консьєржів у разі виникнення необхідності.

  7.19.Ущільнення згинів у разі виникнення необхідності.

  7.20.Усунення засмічень внутрішньо будинкових водопровідних мереж та каналізаційних випусків у разі виникнення необхідності.

  7.21.Роботи з усунення незначних аварій.

  7.22.Прочищення сифонів, лежаків, встановлених в кімнатах консьєржів у разі виникнення необхідності.

  7.23.Поновлення сальникових ущільнень у разі виникнення необхідності.

  7.24.Закріплення приладів, що розхитались у разі виникнення необхідності.

  7.25.Закріплення трубопроводів у разі виникнення необхідності.

  7.26.Часткова заміна трубопроводу при усуненні нещільностей, витоків, але не більш 2 (двох) метрів із матеріалів Замовника у разі виникнення необхідності.

  7.27.Перевірка несправностей каналізаційних витяжок раз на три місяці.

  7.28.Заміна гумових муфт та манжетів унітазів встановлених в кімнатах консьєржів у разі виникнення необхідності.

  7.29.Встановлення у кришці ревізій гумових прокладок у разі виникнення необхідності.

  7.30.Заміна окремих кранів, вентилів у разі виникнення необхідності.

  7.31.Заміна окремих несправних фасонних частин, трапів, сифонів, ревізій  у разі виникнення необхідності.

  7.32.Дрібний ремонт теплової ізоляції трубопроводів у місцях можливого промерзання перед опалювальним сезоном.

  7.33.Очищення пожежних гідрантів та внутрішніх пожежних кранів у разі виникнення необхідності.

  Гаряче водопостачання

  7.34.Регулювання та гідравлічне випробовування систем гарячого водопостачання у разі виникнення необхідності.

  7.35.Регулювання триходових кранів у разі виникнення необхідності.

  7.36.Поновлення сальникових ущільнень у разі виникнення необхідності.

  7.37.Ущільнення згинів у разі виникнення необхідності.

  7.38.Притирання пробкових кранів та змішувачів встановлених в кімнатах консьєржів у разі виникнення необхідності.

  7.39.Укріплення ізоляції трубопроводів у разі виникнення необхідності.

  7.40.Огляд та очищення грязьовиків, компенсаторів регулювальних кранів, вентилів, засувок у разі виникнення необхідності.

  7.41.Очищення від накипу запірної арматури у разі виникнення необхідності.

  7.42.Закріплення приладів у разі виникнення необхідності.

  7.43.Закріплення трубопроводів у разі виникнення необхідності.

  7.44.Усунення засмічень внутрішньо будинкових водопровідних мереж у разі, якщо є доступ, не потребує використання спеціальних механічних засобів та  у разі виникнення необхідності.

  7.45.Заміна ізоляції гарячих трубопроводів у разі виникнення необхідності.

  Електроосвітлення та силові проводки

  7.46.Зовнішній огляд з вибірковою перевіркою та ревізією контактних з’єднань та стану проводів у з’єднувальних і відгалужувальних коробках та щитах у разі виникнення необхідності.

  7.47.Притирка та заміна лампочок у разі виникнення необхідності.

  7.48.Ремонт та/або заміна електричних пристроїв (вимикачів, патронів, розеток тощо) в сходових клітках, підвалах, горищах та службових приміщеннях у разі виникнення необхідності.

  7.49.Перевірка стану запобіжників та автоматичних вимикачів із заміною некаліброваних запобіжників раз на місяць.

  7.50.Вимірювання опору ізоляції електропроводок, кабелів у разі виникнення необхідності.

  7.51.Перевірка стану заземлювальних пристроїв, обладнання із вимірюванням контуру заземлення раз на місяць.

  7.52.Пошук місць ушкоджень внутрішніх будинкових електромереж та їх усунення. Часткова заміна проводки   та арматури до введення в квартири у разі виникнення необхідності.

  7.53.Відновлення написів, розфарбування номерів фаз і знаків у разі виникнення необхідності.

  7.54.Перевірка цілісності ізоляторів раз на місяць.

  7.55.Перетягування провислої внутрішньої електропроводки та встановлення додаткових кріплень у разі виникнення необхідності.

  7.56.Дрібний ремонт зовнішньої електропроводки домоволодінь та проводки в місцях загального користування з усуненням ушкоджень у разі виникнення необхідності.

  7.57.Усунення причин, що викликають відсутність світла у разі виникнення необхідності.

  7.58.Дрібний ремонт групових розподілювальних щитів та коробок у разі виникнення необхідності.

  7.59.Дрібний ремонт зовнішньої повітряної електропроводки, але не більш 2 (двох) метрів із матеріалів Замовника та у разі виникнення необхідності.

  7.60.Заміна ізоляторів,але не більш 5 (п’яти) одиниць із матеріалів Замовника та  у разі виникнення необхідності.

  7.61.Заміна запобіжників, автоматичних вимикачів, пакетних перемикачів ввідно-розподільних пристроїв із матеріалів Замовника та у разі виникнення необхідності.

  Зовнішні та внутрішні зливові водостоки

  7.62.Підготовка системи зливових водостоків до сезонної експлуатації.

  7.63.Закріплення водостічних труб, колін, воронок у разі виникнення необхідності.

  7.64.Прочищення зливових водостоків від сміття, якщо є доступ, не потребує використання спеціальних механічних засобів та  у разі виникнення необхідності.

  7.65.Усунення нещільностей водостічних труб у разі виникнення необхідності.

  Прибудинкова територія

  7.66.Консервування та розконсервування поливальної системи два рази на рік.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Обслуговування ОСББ - договірна/послуга

  Обслуговування ОСББ сантехніка - договірна/послуга

  Обслуговування ОСББ електрика - договірна/послуга

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами