Прочищення каналізації в Оболонському районі

Прочищення каналізації в Оболонському районі

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Швидко і якісно усунемо будь-які засмічення

  Каналізація – це важливий елемент інженерної інфраструктури абсолютно будь-якої будівлі, що потребує самому пильної уваги з боку обслуговуючих організацій. Згодом на стінках труб утворюються мулисті і жирові відкладення, формуються локальні засмічення і пробки, через що вода перестає йти і пропускна спроможність магістральної системи падає до нуля. Виправити ситуацію допоможе професійна прочистка каналізації.

  Професійне чищення каналізаційних труб на Оболоні

  Якщо вибирати між самостійної і професійної очищенням каналізації, то краще за все віддати перевагу другому варіанту. Вантуз і металевий трос здатні впоратися лише з невеликими засмічення, а для успішного вирішення складніших проблем знадобиться спеціальне обладнання, яке розраховане на застосування таких методів:

  • Гідравлічна очищення;
  • Термохимический метод очищення;
  • Гідроднаміческое усунення засмічень.

  У своїй роботі ми використовуємо тільки кращий інструмент і обладнання. Ми намагаємося оперативно зреагувати на аварійну ситуацію, об’єктивно оцінити характер і масштаби ремонтних заходів, підібрати ефективний спосіб для відновлення пропускної здатності трубопроводу. Прочищення каналізації цілодобово, без вихідних і свят виконується нами з гарантією якості і за вигідними цінами.

  Що ми пропонуємо своїм клієнтам в Оболонському районі Києва?

  Проблеми, що виникають в процесі експлуатації труб, найкраще попереджати заздалегідь. Не варто чекати засмічень і затоплень, які приносять масу клопоту, адже уникнути їх дозволить професійна і своєчасне прочищення каналізації. Ціна вирішення даного питання розраховується в індивідуальному порядку по кожному зверненню.

  Наши специалисты готовы оказать вам следующие услуги:

  • виконання профілактичної та аварійної промивки дворової і зливової каналізації, внутрішньобудинкових стояків, систем водопостачання;
  • відеодіагностіка технічного стану труб ;
  • усунення пробок і засмічень в зливових стоках, каналізаціях і водопроводах;
  • відкачування вигрібних ям, дезінфекція сміттєпроводів.

  Пам’ятайте, що аварійна прочищення каналізації, виконана професіоналами, обійдеться вам в 5-10 разів дешевше, в порівнянні з заміною труб, при цьому ефект від чищення можна порівняти з заміною труб на нові. Вам варто лише залишити заявку, після чого фахівці «АСК» виїдуть на ваш об’єкт, виконають огляд комунікацій, виявлять проблеми і запропонують найбільш оптимальні за ціною і часу способи їх усунення. У підсумку ви отримаєте інженерні комунікації, які функціонують з проектними характеристиками.

  Переваги професійної прочищення каналізації

  Звернення до професіоналів істотно знижує ризик виникнення аварійних ситуацій. Співпраця з компанією «АСК» забезпечить вам отримання наступних переваг:

  • Справна каналізація дозволить істотно збільшити термін служби ваших інженерних комунікацій;
  • Регулярне обслуговування трубопровідних систем є найкращою гарантією попередження протікання, поломок і інших несприятливих ситуацій;
  • Своїм клієнтам ми пропонуємо вигідні і конкурентні ціни на прочищення будь-яких видів каналізацій.

  Аварійно Сервісна Компанія виробляє прочищення каналізації в районах метро Оболонь, метро Героїв Дніпра, метро Мінська, метро Петрівка і в усьому Оболенським районі.

  Ми за дбайливе ставлення до навколишнього середовища, тому використовуємо тільки сучасне обладнання і перевірені методи боротьби з засмічення, що відповідає всім будівельним стандартам, санітарно-гігієнічним нормативам.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Гідродинамічна прочищення каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Механічна прочистка каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Прочищення вертикальних труб каналізації (стояк) - поверх 300 грн/робота

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами