Очищення каналізації на фабриках, заводах і підприємствах

Очищення каналізації на фабриках, заводах і підприємствах

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Наш прайс

  Вид робіт Од. виміру Цiна, грн. Замовити
  1 Гідродинамічна прочищення каналізації (понад 10 метрів) м.п.
  45 грн м.п.
  50 грн м.п.
  Замовити
  2 Механічна прочистка каналізації (понад 10 метрів) м.п.
  45 грн м.п.
  50 грн м.п.
  Замовити
  3 Прочищення вертикальних труб каналізації (стояк) робота
  поверх 270 грн робота
  поверх 300 грн робота
  Замовити
  4 Очищення колодязя від налипань шт.
  150 грн шт.
  250 грн шт.
  Замовити
  5 Комплексне сервісне обслуговування каналізаційних мереж робота
  2500 грн робота
  3000 грн робота
  Замовити
  6 Відкачування вигрібної ями 10 кубов
  2500 грн 10 кубов
  3100 грн 10 кубов
  Замовити
  7 Нічний виїзд бригади послуга
  2500 грн послуга
  2750 грн послуга
  Замовити
  8 Аварійна робота бригади послуга
  договірна послуга
  договірна послуга
  Замовити

  Очищення каналізації на фабриках, заводах та інших підприємствах

  Аварійно_Сервісна_Компанія виконує чистку каналізації виробничих цехів фабрик, заводів та інших форм підприємств в Києві та області. Для ліквідації заторів застосовуємо гідродинамічний метод і механічну прочищення. Використовуємо промислове обладнання. Даємо 100% гарантію позитивного результату.

  Гідродинамічна промивання каналізації на підприємстві

  На підприємствах шаруваті нарости, що утворюються з розчинених у воді хімічних речовин і твердих частинок, обволікають стічний трубопровід. З плином часу процес прискорюється, помітно звужуючи просвіт для струму рідини, викликаючи часті засмічення. Гідродинамічне промивання каналізації на підприємстві дозволяє тиском струменів води близько 200 атмосфер повністю роздрібнити нарости, повернувши труби в робочий стан. Процедура є дієвою в більшості випадків. Для усунення надміцних залишків використовується механічний метод.

  Механічна чистка каналізації на заводах і фабриках

  Механічна чистка каналізації на заводах і фабриках застосовується, коли відкладення на стінках труб утворені кристалізуватися солями, що представляють міцні скам’янілості, з якими не в змозі впоратися гідродинамічна промивка. Суть механіки полягає в тому, що спеціальними насадками-бурами нарости висвердлюють, а потім змиваються потоком води. Метод має стовідсоткову гарантію успіху, дозволяє повністю повернути пропускну здатність стічних трубопроводу.

  Сервісне обслуговування каналізації підприємств

  У нашій компанії можна замовити сервісне обслуговування каналізації підприємства. Періодична прочиcтка гарантує відсутність засмічень і виникнення ситуацій, що зупиняють виробництво. На балансі сервісного обслуговування Аварійно Сервісної Компанії знаходиться кілька сотень підприємств, більше сотні об’єктів житлової та бізнес нерухомості, оцінили вигідність даної пропозиції. Здійснюємо планове і позапланове обслуговування, екстрену ліквідацію засмічень аварійних систем в Києві і області. Аварійні бригади укомплектовані всім необхідним, щоб швидко усунути засмічення на великому підприємстві.

  Технічні можливості обладнання Аварійно_Сервіної_Компанії

  Промислова техніка, призначена для прочищення зовнішньої каналізації підприємств, дозволяє виконувати роботи в стічних трубопроводах діаметром від 5 до 40 см. Перевага використання сучасного обладнання в тому, що воно гарантовано усуває нарости по всій довжині магістралі, не залишаючи необроблених ділянок. Повернемо стічної системі заводу ефективну роботу, позбавимо від необхідності міняти навіть сильно забиті залишками труби. Також чистимо каналізаційні колодязі, зливові каналізації, септики і т.д. Ознайомитися з переліком основних послуг з очищення стічних систем можна, перейшовши за посиланням.

  Програма лояльності

  Для тих, хто бажає скористатися нашими послугами з прочищення каналізації і видалення засмічень на іншому об’єкті або провести профілактичну чистку на попередньому, ми передбачили знижку в розмірі 10%. Дана пропозиція буде багаторазово вигідніше для власників виробничих мереж складаються з декількох підрозділів знаходяться територіально в різних місцях. Сума знижки збільшується з кожним замовленням наших послуг, а після третього разу стає фіксованою, складаючи 30%. Даємо гарантію 12 місяців на проведені роботи при правильній експлуатації системи. Техніки Аварійно сервісної Компанії знають, як прочистити каналізаційну трубу на будь-якому підприємстві.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Гідродинамічна прочищення каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Механічна прочистка каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Прочищення вертикальних труб каналізації (стояк) - поверх 300 грн/робота

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами