Монтаж системи опалення в багато поверховому будинку

Монтаж системи опалення в багато поверховому будинку

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Система опалення багатоповерхового будинку

  Існують два типи розводки систем опалення однотрубна (одноконтурна) і двохтрубна (двоконтурна). Перша являє собою найбільш простий і недорогий спосіб вертикальної установки системи теплопостачання, який можна застосовувати в багатоквартирних будинках. Головною перевагою цієї конструкції є відносна енергонезалежність системи, забезпечена гравітаційним плином води. Істотним мінусом одноконтурної моделі опалення є відсутність можливості регулювання температури в окремих частинах і погіршення прогріву радіаторів в міру віддалення від початку ланцюга.

  Від чого залежить ефективність опалення багатоповерхового будинку

  Ефективність такої системи менше, ніж двохконтурної, яка володіє великим коефіцієнтом корисної дії, обумовленим наявністю другої труби, що здійснює відведення охолодженої води від радіаторів. Перевагою установки даної конструкції є не тільки рівномірний розподіл тепла по всіх сегментах, але і можливість регулювання його подачі до них, що особливо актуально при встановленому внутрішньоквартирних лічильнику теплоенергії. Крім того, тепловтрати при такому влаштуванні є мінімальними. Двоконтурна система опалення може бути як з природною циркуляцією, так і оснащеної циркуляційним насосом, що створює примусовий струм рідини. Найчастіше використовується саме другий варіант.

  Етапи монтажу системи опалення будинку

  Початковим етапом монтажу системи опалення багатоквартирного будинку є установка вузла введення, для стикування теплообмінного контуру самого будинку з теплотрасою. Невід’ємними частинами вузла введення є запірна арматура, грязивиків, що запобігає засмічення опалювальних пристроїв, а також елеваторний вузол, призначений для вирівнювання тиску в системі, спроектований спеціально для цього будинку.

  Наступним кроком є ​​прокладка трубопроводу в підвальному приміщенні з установкою запірної арматури і кранів для скидання води. Це необхідно для можливості проведення ремонту. Підвальна частина трубопроводу призначена для підключення всіх стояків в даному будинку. Особливістю монтажу такої системи є необхідність послідовно зменшувати перетин стояка, завдяки чому створюється тиск, потрібне для циркуляції води до верхніх поверхів. Важливо відзначити, що самостійна зміна діаметра неприпустимо, оскільки система створена, враховуючи особливості самої будівлі, а будь-яка зміна проектної розробки призведе до порушення руху теплоносія. Батареї до лінії підключаються послідовно для забезпечення їх прогрівання в рівній мірі.

  Найвища геометрична точка системи служить місцем виведення повітря для запобігання утворення повітряних пробок. Тут встановлюється спускний кран Моєвський. Заключною схематичною конструктивною частиною монтажу опалювальної системи є установка задніх – стояків, по яких тече вода до виходу з внутрішньобудинкової системи опалення. Найважливіше, що слід враховувати при монтажі системи опалення багатоквартирного будинку – суворе дотримання технічного проекту і виконання всіх необхідних правил установки тому, що будь-яке відхилення від плану перетворює систему в малоефективну або ж взагалі позбавляє її працездатності.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Монтаж радіатора опалення - 750 грн./шт.

  Монтаж і підключення настінного газового котла - 3000 грн./шт.

  Монтаж і підключення підлогового газового котла - від 3500 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами