Монтаж твердопаливного котла опалення

Монтаж твердопаливного котла опалення

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  На сьогоднішній день все більше і більше дорожчає газ і електрика, відповідно все більше входять в наше життя твердопаливні котли. Це більш економічно вигідно. Звичайно, це велика відповідальність і якщо ви не будете монтувати котел самостійно, то хоча б повинні розбиратися в цьому. Ви повинні представляти процес установки твердопаливного котла хоча б в загальних рисах. Адже від правильності установки залежить і робота вашого котла, та й усієї опалювальної системи в подальшому. Хоча і встановити такий котел цілком під силу і самому, але вартість послуг наших фахівців дуже низька, тому краще що б монтаж виробляли професіонали.

  Вимоги по монтажу твердотопливного котла опалення

  Розглянемо вимоги, які необхідні для проведення даної роботи. Почнемо з котельні … Пол в котельні повинен бути залитий бетоном не тонше 50мм, так само там необхідна хороша вентиляція, для нормального доступу повітря. Повітря забезпечить процес горіння. Ще вам прийдеться виконати монтажні роботи такі як:

  • Розміщення твердопаливного котла;
  • Прокладка і розводка труб по дому;
  • обв’язка;
  • Запуск котла.

  Почнемо все як завжди з виготовлення нормативних документів і дозволів, а також отримання рекомендацій і вимог. Кращим виходом з даної ситуації є звернутися до фахівців. Але, якщо ви вирішили, по якоїсь причини монтувати твердопаливний котел самостійно, то ви повинні бути готові до того, що гарантію з боку виробника ви втратите.

  Потужність котла, який потрібен саме вам для вашого будинку розрахує монтажник – фахівець. Так як це досить складна процедура.

  Монтування твердотопливного котла опалення у Києві

  До того як почнете монтувати котел, вам потрібно зробити розрахунки, продумати ухил, врахувати особливості роботи котла. Після цього зробити розводку труб, спаяти з’єднувальні елементи, я вже не кажу про мембранах розширювального бака для опалення, бойлерах та інше … Розширювальний бак в цій системі повинен бути відкритим для того, що б він контактував з відкритим повітрям. Це дозволить воді вільно розширюватися при нагріванні, а надлишки зможуть переливатися через трубу, яка для цього повинна бути передбачена. Так само дуже важливий діаметр труб в самій системі, вони повинні відповідати пропускної здатності, зазначеної в технічній документації.

        Не можна запускати котел без під’єднання вентиляції і димоходу. А в вашому димоході необхідна наявність хорошої тяги.

        Не припустимо монтувати твердопаливні котли в житлових приміщення. Котел повинен розташовуватись так, щоб до нього був вільний доступ. Площа котельні повинна бути не менше 7 кв.м. і ще необхідно обладнати місце, куди ви будете складати паливо. Стіни повинні бути вкриті не горючим матеріалом.

        І на закінчення, після того, як ви встановили котел, його потрібно запустити. Так, сказати, протопити перший раз. А також, необхідно налаштувати різні вузли твердопаливного котла.

        Не забувайте, що котельне обладнання – досить складна сучасна техніка. Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, краще звернутися до професіонала. Якщо ви допустите щонайменшу помилку, то це може привести до аварійної ситуації і небезпечних наслідків для людини. Якщо ви людина, що не володіє певними навичками, довірте цю роботу фахівцям. І таким чином ви ще збережіть гарантію, яку надає завод виробник твердопаливних котлів.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Монтаж радіатора опалення - 750 грн./шт.

  Монтаж і підключення настінного газового котла - 3000 грн./шт.

  Монтаж і підключення підлогового газового котла - від 3500 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Борисполь, Боярка, Бровары, Буча, Васильков, Вишневое, Вышгород, Ирпень, Гатное, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинское, Гора, Пуховка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами