Чищення каналізації в квартирі, в приватному будинку

Чищення каналізації в квартирі, в приватному будинку

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Наш прайс

  Вид робіт Од. виміру Цiна, грн. Замовити
  1 Гідродинамічна прочищення каналізації (понад 10 метрів) м.п.
  45 грн м.п.
  50 грн м.п.
  Замовити
  2 Механічна прочистка каналізації (понад 10 метрів) м.п.
  45 грн м.п.
  50 грн м.п.
  Замовити
  3 Прочищення вертикальних труб каналізації (стояк) робота
  поверх 270 грн робота
  поверх 300 грн робота
  Замовити
  4 Очищення колодязя від налипань шт.
  150 грн шт.
  250 грн шт.
  Замовити
  5 Комплексне сервісне обслуговування каналізаційних мереж робота
  2500 грн робота
  3000 грн робота
  Замовити
  6 Відкачування вигрібної ями 10 кубов
  2500 грн 10 кубов
  3100 грн 10 кубов
  Замовити
  7 Нічний виїзд бригади послуга
  2500 грн послуга
  2750 грн послуга
  Замовити
  8 Аварійна робота бригади послуга
  договірна послуга
  договірна послуга
  Замовити

  Очищення каналізації в квартирі, в приватному будинку в Києві

  Шукаєте надійний сервіс з чищення каналізації? Персонал Аварійно сервісної Компанії виконає чистку каналізації в квартирі, і приватному будинку. Працюємо по Києву і області. Приймаємо виклик, – і вже на шляху до вас. Вирішуємо проблеми старого забитого стічного трубопроводу грунтовно і з гарантією. Використовуємо тільки професійне обладнання. Чи не беремо передоплати. Чистимо внутрішню і зовнішню каналізації.

  Прочищення унітазу

  Прочистити унітаз, а саме стоякову трубу каналізації, щоб не знімати сам унітаз складно, без спеціального інструменту. Але ми з нами прочищення унітазу можлива, без зняття приладу. Не потрібно псувати плитку, зривати Селікон, досить викликати наших співробітників.

  Прочищення каналізації в квартирі

  Виконуємо прочищення каналізації в квартирі: видаляємо засмічення у ванній, засмічення в унітазі і засмічення на кухні. Усуваємо затори, викликані наростанням мильних і жирових пробок, великими предметами. Наводимо в робочий стан сифони кухонних мийок, ванних, умивальників, унітазів, прочищаємо стояки по всій довжині. Ціна чистки труб в квартирі нашими майстрами від 50 грн за метр погонний. Здійснюємо терміновий виїзд аварійної бригади в будь-який час доби по Києву і області. Працюємо в режимі 24/7.

  Прочищення каналізації в багатоквартирному будинку

  Забезпечимо якісну прочищення каналізації в багатоквартирному будинку. Обслуговуємо і будинки споруди п’ятдесятих – шістдесятих років минулого століття, і сучасні висотні житлові комплекси. Робимо прочищення стояків каналізації та труб до входу в колодязь. При необхідності прочистимо і відрізок від першого оглядового колодязя до підключення до центральної лінії водовідведення. Компанія АСК надає можливість укладення договору на сервісне обслуговування багатоквартирних будинків. Ми 100% зможемо прочистити унітаз.

  Прочищення каналізації в приватному будинку

  Здійснюємо прочищення каналізації будинку. Повертаємо стічної системі максимальну пропускну здатність. Внутрішню і зовнішню частину трубопроводу, а також вигрібні ями, септики, дренажні поля вичистимо повністю із застосуванням методу гідродинамічного промивання або механічним способом.

  Гідродинамічна промивання каналізації в квартирі та будинку

  Протягом багатьох років внутрішня поверхня стічних труб обростає глиноподібною масою, яка ущільнюється в деяких місцях до міцності каменю. В квартирі або котеджі зчистити такі нашарування можливо тільки методом гідродинамічної промивки за допомогою спецобладнання. Суть методу полягає у введенні в каналізацію шланга, що закінчується форсункою, з якої б’ють струмені води під тиском в діапазоні від 16 до 200 бар. У цьому випадку навіть самі щільні нарости розіб’ються і будуть віднесені потоком води. Перевага даної процедури в тому, що видаляється не тільки утворилася пробка, але очищається вся внутрішня поверхня каналізаційного трубопроводу. Майстри Аварійно Сервісної Компанії зроблять гідродинамічну промивку каналізації в квартирі або приватному будинку акуратно і швидко.

  Механічна чистка каналізації в будинку, котеджі, квартирі

  Трапляється, що в квартирі або приватному будинку труби стічної системи заростають настільки щільними залишками, що їх не в змозі усунути навіть міць гідродинамічної промивки, тоді задіюють механічне чищення каналізації. Особливість даної процедури полягає в тому, що наконечник-бур, що знаходиться на кінці троса, що вводиться в трубу, висвердлює засмічення, знімаючи шари багаторічних скам’янілостей, що вимиваються струмом води. Ефективність методу сто відсотків, через це його застосовують і на великих підприємствах.

  Метод ще задіють, коли в труби потрапляють сторонні предмети великих розмірів, які неможливо отримати. При цій процедурі внутрішня поверхня труб залишиться не пошкодженою. Техніки компанії Аварійно Сервісна Компанія виконають механічну чистку каналізації в будинку, котеджі, квартирі швидко і за прийнятною ціною. Вирішимо будь-які проблеми: від маленької мильно-жировий пробки до ґрунтовної закупорки стічної системи. Прочищення каналізації в приватному будинку і квартирі фахівцями нашої компанії проводиться акуратно і якісно.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Гідродинамічна прочищення каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Механічна прочистка каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Прочищення вертикальних труб каналізації (стояк) - поверх 300 грн/робота

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами