Заміна системи опалення в багато поверховому будинку

Заміна системи опалення в багато поверховому будинку

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Капітальна або часткова заміна опалення в багатоповерховому будинку

  Заміна системи опалення в багатоповерховому будинку може бути внутрішньо, коли в індивідуальному порядку проводиться заміна приладів опалення, або ж загальної, коли власне змінюється сама магістраль подачі теплоносія. У другому випадку технічні роботи стосуються мешканців окремого під’їзду або ж всього будинку. Для цього мешканці завчасно попереджаються про початок робіт. Монтаж стояка вимагає узгодження з ЖЕКом, який направляє свого майстра для його відключення.

  Зрозуміло, що при заміні навіть секції стояка необхідний попередній скидання води. Причому, щоб уникнути неприємностей з ЖЕКом, вкрай не рекомендується займатися самостійним відключенням. Найбільш поширеним варіантом опалення в багатоквартирному будинку є одноконтурна система. Головною її особливістю є те, що вода циркулює по одній магістралі. Варіанти розводки можуть бути верхній і нижній. Сама ж конструкція передбачає рух теплоносія або зверху вниз, або навпаки. Суть роботи системи від цього не змінюється, змінюється тільки вектор поширення теплоносія. Верхня розводка здійснюється по горищі, нижня – в підвалі. Якщо проводиться заміна тільки секції системи опалення в одній або декількох квартирах, то ні в якому разі не можна змінювати конструкцію самого проекту.

  Так, самостійна перепланування проекту тягне за собою зменшення потужності системи, що позначається погіршенням теплопостачання сусідів, чиї квартири підключені до даного стояка. Тому будь-яке конструктивне рішення, що дозволяє окремим мешканцеві підвищити теплообмін в своїй квартирі, веде до погіршення роботи контуру в цілому. Прикладом самовільної зміни системи опалення є видалення перемичок, що тягне за собою штраф і примусове відновлення первісного її вигляду.

  Капітальна заміна опалення

  При повній заміні опалення система перекривається будинковими засувками на вузлі введення. В такому випадку здійснюється повний демонтаж старого теплопроводу і установка в обов’язковому порядку всіх частин нової системи, включаючи запірну арматуру і елеваторний вузол. Такий захід проводиться вкрай рідко. Найчастіше ж змінюються або стояки, або вийшов з ладу сегмент підвальній частині теплопроводу. Що ж стосується витрат, то не можна не відзначити суттєве їх зменшення при комплексному підході, коли проводиться заміна стояка в цілому.

  Це не тільки гарантує справну його роботу в найближчі роки, але і значно знижує ймовірність перепланування сусідами, підключеними до цього стояка. Тому, при частих поломок стояка і порушення його роботи, самим раціональним варіантом буде заміна всього контуру теплопостачання. Останнім часом часто для систем опалення застосовують пластикові (поліпропіленові) труби, які мають ряд переваг, в порівнянні зі сталевими, однак не призначені для температурних навантажень понад дев’яноста п’яти градусів. Так, краще вибирати труби з алюмінієвим прошарком перевірених виробників. Для запобігання поломок не рекомендується використовувати поліетиленові труби з обтискним різьбових з’єднань.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Монтаж радіатора опалення - 750 грн./шт.

  Монтаж і підключення настінного газового котла - 3000 грн./шт.

  Монтаж і підключення підлогового газового котла - від 3500 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Борисполь, Боярка, Бровары, Буча, Васильков, Вишневое, Вышгород, Ирпень, Гатное, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинское, Гора, Пуховка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами