Прочищення каналізації правий берег

Прочищення каналізації правий берег

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Цены на прочистку канализации

  Вид робіт Од. виміру Цiна, грн. Замовити
  1 Гидродинамическая прочистка канализации (свыше 10 метров) м.п.
  45 грн м.п.
  50 грн м.п.
  Замовити
  2 Механическая прочистка канализации (свыше 10 метров) м.п.
  45 грн м.п.
  50 грн м.п.
  Замовити
  3 Прочистка вертикальных труб канализации (стояк этаж ) работа
  270 грн работа
  300 грн работа
  Замовити
  4 Очистка колодца от налипаний шт.
  150 грн шт.
  200 грн шт.
  Замовити
  5 Комплексное сервисное обслуживание канализационных сетей работа
  2500 грн работа
  3000 грн работа
  Замовити
  6 Откачка выгребной ямы 10 кубов
  2500 грн 10 кубов
  3100 грн 10 кубов
  Замовити
  7 Ночной выезд бригады работа
  2500 работа
  2750 грн работа
  Замовити
  8 Аварийная работа бригады работа
  Договорная работа
  Договорная работа
  Замовити
  9 Видеодиагностика канализации 15 м.п работа
  1400 работа
  1500 работа
  Замовити
  10 Телеинспекция канализации 15 м.п работа
  1400 работа
  1500 работа
  Замовити
  11 Анализ сточных вод (30 ингредиентов) шт.
  1500 шт.
  1500 шт.
  Замовити
  12 Анализ сточных вод ежеквартальный (12 ингредиентов) шт.
  850 шт.
  850 шт.
  Замовити
  13 Откачка жироуловителя (под мойкой) шт.
  750 шт.
  850 шт.
  Замовити

  Прочищення каналізації на правому березі Києва від компанії АСК

  Чи відчуваєте незручності, пов’язані з поганою роботою системи каналізації в квартирі або котеджі? Виникла аварійна ситуація на виробничій ділянці, СТО, автомийки, ресторані або ТРЦ, розташованому на правому березі столиці? Не знаєте, як реагувати на надзвичайну подію і куди звертатися?

  Вам достатньо здійснити дзвінок в аварійно-сервісну компанію АСК за телефонами 067 919 51 59 или 093 919 51 59 і замовити аварійний виїзд нашої бригади на об’єкт для чищення каналізації на правому березі. Автомобіль аварійної бригади оснащений технологічним і високопродуктивним обладнанням і інструментом для швидкої і якісної прочищення каналізаційної системи, яке впорається з будь-якими видами забруднень, де сантехнічний трос або чистять спец кошти будуть безсилі. Для боротьби з засмічення, щільними і важко виведеними пробками наші фахівці використовують механічну або гидродинамическую прочищення. Розглянемо докладніше особливості кожного із способів.

  Механічне очищення – видаляє понад 95% всіх видів підпорів

  Механічна прочищення каналізації на правому березі ефективна в 95% випадків. Використовується для видалення засмічень і пробок в трубопроводах діаметром 20 – 300 мм. В даному випадку використовуються спеціальні електричні машини зі спіральним розбірним тросом довжиною 2,5 – 90 метрів і насадкою на кінці, за допомогою якої розбиваються складні пробки, відкладення на стінках і проросла рослинність (використовується спеціальна насадка) навіть у важкодоступних місцях трубопроводу. Обертання троса і насадки забезпечує електричний двигун.

  Електричні машинки комплектуються двигунами потужністю від 0,25 до 2,2 кВт, що працюють від мережі змінного напруги 220 В. При відсутності електроенергії на об’єкті, обладнання підключається від акумуляторної батареї. Чим вище потужність двигуна і товщі діаметр спірального троса, тим краще пробивна здатність обладнання.

  Переваги прочищення каналізації на правому березі в Києві:

  1. спіральний посилений трос частотою обертань 150-300 об / хв і різні спеціальні насадки здатні справлятися з жировими відкладеннями, побутовим сміттям, текстильними матеріалами, корінням рослин в трубах на прямих і вигнутих далеких ділянках (за рахунок гнучкості троса);
  2. електромашинка компактна, не займає багато місця у ванній або вбиральні, а при відсутності розеток, може працювати автономно від акумулятора;
  3. механічна прочищення каналізації на правому березі займає по часу від 25 хвилин, тоді як роботи вручну із застосуванням сантехнічного троса можуть тривати півдня.

  Ціна послуги залежить протяжності і діаметру труби. Час виїзду аварійної бригади становить 10 хвилин після звернення в нашу компанію. Після завершення робіт наші майстри можуть додатково запропонувати контрольну діагностику системи за допомогою відеозйомки і гидродинамическую прочищення труб. При повторному зверненні отримаєте знижку на послугу в розмірі 10%.

  Гідродинамічна прочищення труб каналізації

  Дана технологія передбачає подачу води під тиском до 300 бар через гумові шланги, на кінці яких встановлені розпилювачі – спеціальні насадки, що направляють струменя води в різні боки. Струмені води під високим тиском не тільки пробивають пробки і промивають осів на внутрішніх стінках труб бруд. Струмені, спрямовані в протилежну сторону руху шланга, формують зворотну тягу, яка сприяє проникненню гнучкого шланга вглиб, минаючи важкопрохідні ділянки у вигляді поворотів і відводів.

  Із застосуванням даного методу чистки каналізації на правому березі усуваються пробки, засмічення, промиваються зовнішні і зовнішні системи каналізації квартир, котеджів, багатоповерхівок, спорткомплексів, ТРЦ, супермаркетів, виробничих і промислових підприємств. Технологія використовується для промивання трубопроводів в діаметрі 50-1000 мм і довжиною до 120 метрів.

  Послідовність робіт:

  • Огляд фахівцем стану труби, розрахунок безпечного тиску з урахуванням матеріалу, визначення довжини трубопроводу і перебування пробок.
  • Виконання процедури прочищення (30-45 хвилин): вибір потрібної форсунки по діаметру труби і під’єднання її до гнучкого шлангу, після чого вся конструкція подається в систему і запускається помпа.
  • Після завершення процедури проводиться контрольна промивка магістралі проточною водою. За необхідності проводиться відеодіагностіка.

  Наші аварійні екіпажі чергують на правому березі Києва, що дозволяє оперативно протягом 10 хвилин прибути на виклик. Щоб уникнути позаштатних ситуацій і попередження аварій, рекомендуємо не рідше одного разу на рік замовляти профілактичну чистку каналізації, забезпечуючи її паспортну пропускну здатність.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Гідродинамічна прочищення каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Механічна прочистка каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Прочищення вертикальних труб каналізації (стояк) - поверх 300 грн/робота

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Борисполь, Боярка, Бровары, Буча, Васильков, Вишневое, Вышгород, Ирпень, Гатное, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинское, Гора, Пуховка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами