Монтаж котла опалення

Монтаж котла опалення

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Установка котла опалення у Києві

  Котел опалення – центральне ланка системи опалення будинку. Від того, який ви виберете котел залежить його продуктивність. Існує велика кількість вибору котлів. Є підлогові і настінні. Так само котли розрізняються видом палива: електричні, газові, твердопаливні (дерев’яні), індукційні і комбіновані. Установка котла- один з основних моментів.

  Для того, щоб встановити котел, вам потрібно буде сходити в дозвільну архітектурну організацію та замовити робочий проект енергозабезпечення. Так само потрібно буде узгодити проект з інстанціями, які будуть надавати вам енергоресурси. Перед покупкою котла вам потрібно буде визначитися який вам потрібен котел: одноконтурний, який буде тільки опалювати будинок або ж двоконтурний, який також зможе обігрівати воду. Для того, щоб вам було легше визначитися який саме котел вам потрібен, додайте вартість його палива і потужність.

  Принципи при монтажі газового котла опалення

  Зверніть увагу на те, що газові котли можна встановлювати тільки в приміщенні, в якому температура не опускається нижче 5 градусів тепла. Так само потрібно подумати про трубовідвід для продуктів згоряння. Якщо ви хочете потужний котел, то не встановлюйте настінний, тому що в його корпус неможливо встановити потужні прилади.

  Розглянемо тепер індукційні котли опалення. В такому котлі є трансформатор, в якому знаходяться труби в кілька рядів. У ньому ж створюється магнітне поле, яке утворює напругу і від нього труби нагріваються. Теплоносій ж, нагрівається від самих труб. Такі котли довговічні і міцні, а також можуть працювати на будь-якому рідкому паливі. В середньому, індукційні котли служать близько 30 років і не мають потреби в плановому ремонті. Ще він економить електроенергію. Але такі котли важкі та громіздкі тому для їх установки потрібна котельня. А ще індукційні котли дуже дорогі.

  Що стосується дерев’яних котлів, так вони дуже економічні. Витрати на даний вид палива будуть зводиться до мінімуму, тому що це паливо не дороге. І установка твердопаливних котлів набагато легше.

  Не раджу користуватися піролізних котлів. Хоч вони і працюють за рахунок деревного палива, але в них згорає чадний газ і вони дуже пожежонебезпечні.

  Монтаж електричного котла опалення

  Електричними котлами користуються рідше, ніж іншими. Тому що електрику дороге, а працює котел постійно. Але на сьогоднішній день, існує багато економічних варіантів. Але найчастіше, такі котли використовуються як додаткові. Для електричних котлів опалення не потрібен димохід, але потрібно звернути увагу на герметичність, в нього не повинна потрапляти вода. Електричний котел необхідно заземлити.

  Хочу звернути вашу увагу на те, що при установці будь-якого котла опалення найкраще викликати фахівця, так як для цієї роботи потрібні певні навички і знання. Чи не правильна установка котла опалення може призвести до поганих наслідків і черговим витратам. Якщо ж ви зважилися на самостійну установку котла, то перш ніж приступати, обов’язково дуже уважно прочитайте супутню документацію, яка йде в комплектації з котлом опалення. Але при самостійній установці котла ви можете втратити цю вам гарантію заводом виробником на котел. Цей момент повинен вказуватися в документації до котла. При покупці котла обов’язково перевірте комплектацію, перелік якої ви знайдете в інструкції, що додається до котла.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Монтаж радіатора опалення - 750 грн./шт.

  Монтаж і підключення настінного газового котла - 3000 грн./шт.

  Монтаж і підключення підлогового газового котла - від 3500 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами