Прочищення каналізації у Гатному

Прочищення каналізації у Гатному

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Цены на прочистку канализации

  Вид робіт Од. виміру Цiна, грн. Замовити
  1 Гидродинамическая прочистка канализации (свыше 10 метров) м.п.
  45 грн м.п.
  50 грн м.п.
  Замовити
  2 Механическая прочистка канализации (свыше 10 метров) м.п.
  45 грн м.п.
  50 грн м.п.
  Замовити
  3 Прочистка вертикальных труб канализации (стояк этаж ) работа
  270 грн работа
  300 грн работа
  Замовити
  4 Очистка колодца от налипаний шт.
  150 грн шт.
  200 грн шт.
  Замовити
  5 Комплексное сервисное обслуживание канализационных сетей работа
  2500 грн работа
  3000 грн работа
  Замовити
  6 Откачка выгребной ямы 10 кубов
  2500 грн 10 кубов
  3100 грн 10 кубов
  Замовити
  7 Ночной выезд бригады работа
  2500 работа
  2750 грн работа
  Замовити
  8 Аварийная работа бригады работа
  Договорная работа
  Договорная работа
  Замовити
  9 Видеодиагностика канализации 15 м.п работа
  1400 работа
  1500 работа
  Замовити
  10 Телеинспекция канализации 15 м.п работа
  1400 работа
  1500 работа
  Замовити
  11 Анализ сточных вод (30 ингредиентов) шт.
  1500 шт.
  1500 шт.
  Замовити
  12 Анализ сточных вод ежеквартальный (12 ингредиентов) шт.
  850 шт.
  850 шт.
  Замовити
  13 Откачка жироуловителя (под мойкой) шт.
  750 шт.
  850 шт.
  Замовити

  Прочищення каналізації в Гатному та Київській області

  Щоб оперативно усунути проблему засмічення каналізації в квартирі, заміському будинку, кафе готелі або на підприємстві в Гатному викликайте чергову бригаду аварійно-сервісної компанії АСК за телефонами 067 919 51 59 или 093 919 51 59. Майстри прибудуть на об’єкт протягом 10-15 хвилин для швидкого та якісного прочищення системи каналізації. Вони не просто проб’ють засмічення і почистять труби від бруду, іржі, мінеральних відкладень, а й повернуть первісну пропускну здатність системи відведення каналізаційних стоків. Прочищення каналізації Гатне майстрами АСК здійснюється з використанням передових методів: механічної або гідродинамічної прочищенням. У складних випадках чистка труб виконується комплексно двома технологіями одночасно.

  Механічна чистка труб в Гатному. Основні моменти процедури

  Щоб прочистити трубопровід каналізації в Гатному діаметром від 50 – 300 мм в 90% випадках досить зробити механічну чистку застосуванням спеціальної електричної машинки, електродвигун якої забезпечує обертання спірального троса довжиною 2,5 – 90 метрів разом з насадкою на кінці. Насадки мають ріжучі елементи, що розбивають складні пробки, відкладення на стінках і пророслу рослинність на прямих і вигнутих ділянках трубопроводу.

  Для процедури використовують електричні машинки з двигунами потужністю 0,25 – 2,2 кВт, які або підключаються до мережі 220 В, або до акумуляторної батареї (при відсутності розеток або електроенергії на об’єкті). Пробивна здатність машинки залежить від діаметра троса і потужності двигуна.

  Чому компанія АСК для прочищення каналізації в Гатному промені інших:

  • посилений трос частотою обертань більше 200 об / хв і різні ріжучі насадки дають можливість розбивати жирові відкладення, побутові відходи, текстиль, коріння рослинності;
  • гнучкий спіральний трос легко долає прямі і вигнуті ділянки магістралі довжиною до 90 метрів;
  • вся процедура займає приблизно від 25 до 45 хвилин, тоді як ручна чистка з використанням сантехнічного троса триває не менше 2-3 годин.

  Вартість обслуговування труб залежить від довжини і діаметру каналізації. Орієнтовний час прибуття аварійної сервісної служби Аварійно сервісної Компанії складає приблизно 10 хвилин після прийняття заявки в роботу. Після завершення процедури очищення каналізації, ви зможете окремо замовити відеозйомку і гидродинамическую прочищення труб (за потребою).

  Гідродинамічна технологія прочищення труб в Гатному

  Гідродинамічна прочищення труб на увазі подачу напору води під високим тиском в межах 150-300 бар по шлангах на форсунки, які направляють струменя води в різних напрямках (в сторони і вперед). Така особливість дозволяє руйнувати грязьові пробки і до блиску чистити внутрішні стінки труб, а струменя, спрямовані в протилежну сторону руху гнучкого шланга, створюють реактивну тягу. Тяга забезпечує проникнення шланга з форсункою всередину труби на відстань до 120 метрів, минаючи повороти і відводи. Форсунки можуть використовуватися різні (роторно-вібраційні, ріжучі, реактивні, пробивні). Все залежить від характеру засмічення.

  Гідродинамічна прочищення використовується для промивання зовнішніх і зовнішніх магістралей діаметром до 1 метра. Основними замовниками послуги є квартири, будинки, ресторани і кафе, виробничі та комерційні компанії, ЖК і ОСББ.

  Етапи робіт:

  1. Огляд майстром технічного стану трубопроводу, визначення номінального тиску, матеріалу, довжини каналізаційної магістралі і ділянок з пробками і відкладеннями.
  2. Процес гідродинамічної прочищення. Для цього підбирається форсунка під діаметр трубопроводу і приєднується до гнучкого шлангу високого тиску, який подається в систему, після чого відбувається включення водяного насоса (використовуються насоси продуктивністю 15 – 150 л / хв).
  3. Після завершення процесу промивання, здійснюється контрольна промивка трубопроводу проточною водою. На вимогу клієнта проводиться відеодіагностіка стану труб.

  В результаті процедури з труби вимиваються відкладення, бруд і різні предмети, що потрапили в каналізацію. При цьому трубопровід набуває первісну пропускну здатність.

  Чому краще замовити обслуговування каналізації в Гатному у компанії АСК?

  • Оперативність. Наші аварійна бригада прибуде на виклик протягом 10 хвилин. Засмічення каналізації усувається в середньому за 30-45 хвилин.
  • Чистота і гігієнічність. Наші фахівці працюють в чистій охайною спецодязі, використовують ЗІЗ і залишають після себе прибране місце робіт.
  • Зручна оплата. Працюємо з усіма формами оплати (готівковий і безготівковий розрахунок). Оплата за фактом виконаних робіт.
  • Індивідуальний підхід. При повторному зверненні пропонуємо скористатися знижкою 10%, індивідуальні та вигідні умови на абонентське обслуговування.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Гідродинамічна прочищення каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Механічна прочистка каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Прочищення вертикальних труб каналізації (стояк) - поверх 300 грн/робота

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Борисполь, Боярка, Бровары, Буча, Васильков, Вишневое, Вышгород, Ирпень, Гатное, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинское, Гора, Пуховка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами