Прочищення каналізації у Гатному

Прочищення каналізації у Гатному

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Ціни на прочистку каналізації

  Вид робіт Од. виміру Цiна, грн. Замовити
  1 Гідродинамічна прочищення каналізації (понад 10 метрів) м.п.
  45 грн м.п.
  50 грн м.п.
  Замовити
  2 Механічна прочистка каналізації (понад 10 метрів) м.п.
  45 грн м.п.
  50 грн м.п.
  Замовити
  3 Прочищення вертикальних труб каналізації (стояк) робота
  поверх 270 грн робота
  поверх 300 грн робота
  Замовити
  4 Очищення колодязя від налипань шт.
  150 грн шт.
  250 грн шт.
  Замовити
  5 Комплексне сервісне обслуговування каналізаційних мереж робота
  2500 грн робота
  3000 грн робота
  Замовити
  6 Відкачування вигрібної ями 10 кубов
  2500 грн 10 кубов
  3100 грн 10 кубов
  Замовити
  7 Нічний виїзд бригади послуга
  2500 грн послуга
  2750 грн послуга
  Замовити
  8 Аварійна робота бригади послуга
  договірна послуга
  договірна послуга
  Замовити

  Прочищення каналізації в Гатному та Київській області

  Щоб оперативно усунути проблему засмічення каналізації в квартирі, заміському будинку, кафе готелі або на підприємстві в Гатному викликайте чергову бригаду аварійно-сервісної компанії АСК за телефонами 067 919 51 59 или 093 919 51 59. Майстри прибудуть на об’єкт протягом 10-15 хвилин для швидкого та якісного прочищення системи каналізації. Вони не просто проб’ють засмічення і почистять труби від бруду, іржі, мінеральних відкладень, а й повернуть первісну пропускну здатність системи відведення каналізаційних стоків. Прочищення каналізації Гатне майстрами АСК здійснюється з використанням передових методів: механічної або гідродинамічної прочищенням. У складних випадках чистка труб виконується комплексно двома технологіями одночасно.

  Механічна чистка труб в Гатному. Основні моменти процедури

  Щоб прочистити трубопровід каналізації в Гатному діаметром від 50 – 300 мм в 90% випадках досить зробити механічну чистку застосуванням спеціальної електричної машинки, електродвигун якої забезпечує обертання спірального троса довжиною 2,5 – 90 метрів разом з насадкою на кінці. Насадки мають ріжучі елементи, що розбивають складні пробки, відкладення на стінках і пророслу рослинність на прямих і вигнутих ділянках трубопроводу.

  Для процедури використовують електричні машинки з двигунами потужністю 0,25 – 2,2 кВт, які або підключаються до мережі 220 В, або до акумуляторної батареї (при відсутності розеток або електроенергії на об’єкті). Пробивна здатність машинки залежить від діаметра троса і потужності двигуна.

  Чому компанія АСК для прочищення каналізації в Гатному промені інших:

  • посилений трос частотою обертань більше 200 об / хв і різні ріжучі насадки дають можливість розбивати жирові відкладення, побутові відходи, текстиль, коріння рослинності;
  • гнучкий спіральний трос легко долає прямі і вигнуті ділянки магістралі довжиною до 90 метрів;
  • вся процедура займає приблизно від 25 до 45 хвилин, тоді як ручна чистка з використанням сантехнічного троса триває не менше 2-3 годин.

  Вартість обслуговування труб залежить від довжини і діаметру каналізації. Орієнтовний час прибуття аварійної сервісної служби Аварійно сервісної Компанії складає приблизно 10 хвилин після прийняття заявки в роботу. Після завершення процедури очищення каналізації, ви зможете окремо замовити відеозйомку і гидродинамическую прочищення труб (за потребою).

  Гідродинамічна технологія прочищення труб в Гатному

  Гідродинамічна прочищення труб на увазі подачу напору води під високим тиском в межах 150-300 бар по шлангах на форсунки, які направляють струменя води в різних напрямках (в сторони і вперед). Така особливість дозволяє руйнувати грязьові пробки і до блиску чистити внутрішні стінки труб, а струменя, спрямовані в протилежну сторону руху гнучкого шланга, створюють реактивну тягу. Тяга забезпечує проникнення шланга з форсункою всередину труби на відстань до 120 метрів, минаючи повороти і відводи. Форсунки можуть використовуватися різні (роторно-вібраційні, ріжучі, реактивні, пробивні). Все залежить від характеру засмічення.

  Гідродинамічна прочищення використовується для промивання зовнішніх і зовнішніх магістралей діаметром до 1 метра. Основними замовниками послуги є квартири, будинки, ресторани і кафе, виробничі та комерційні компанії, ЖК і ОСББ.

  Етапи робіт:

  1. Огляд майстром технічного стану трубопроводу, визначення номінального тиску, матеріалу, довжини каналізаційної магістралі і ділянок з пробками і відкладеннями.
  2. Процес гідродинамічної прочищення. Для цього підбирається форсунка під діаметр трубопроводу і приєднується до гнучкого шлангу високого тиску, який подається в систему, після чого відбувається включення водяного насоса (використовуються насоси продуктивністю 15 – 150 л / хв).
  3. Після завершення процесу промивання, здійснюється контрольна промивка трубопроводу проточною водою. На вимогу клієнта проводиться відеодіагностіка стану труб.

  В результаті процедури з труби вимиваються відкладення, бруд і різні предмети, що потрапили в каналізацію. При цьому трубопровід набуває первісну пропускну здатність.

  Чому краще замовити обслуговування каналізації в Гатному у компанії АСК?

  • Оперативність. Наші аварійна бригада прибуде на виклик протягом 10 хвилин. Засмічення каналізації усувається в середньому за 30-45 хвилин.
  • Чистота і гігієнічність. Наші фахівці працюють в чистій охайною спецодязі, використовують ЗІЗ і залишають після себе прибране місце робіт.
  • Зручна оплата. Працюємо з усіма формами оплати (готівковий і безготівковий розрахунок). Оплата за фактом виконаних робіт.
  • Індивідуальний підхід. При повторному зверненні пропонуємо скористатися знижкою 10%, індивідуальні та вигідні умови на абонентське обслуговування.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Гідродинамічна прочищення каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Механічна прочистка каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Прочищення вертикальних труб каналізації (стояк) - поверх 300 грн/робота

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Борисполь, Боярка, Бровары, Буча, Васильков, Вишневое, Вышгород, Ирпень, Гатное, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинское, Гора, Пуховка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами