Прочищення каналізації лівий берег

Прочищення каналізації лівий берег

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Наш прайс

  Вид робіт Од. виміру Цiна, грн. Замовити
  1 Гидродинамическая прочистка канализации (свыше 10 метров) м.п.
  45 грн м.п.
  50 грн м.п.
  Замовити
  2 Механическая прочистка канализации (свыше 10 метров) м.п.
  45 грн м.п.
  50 грн м.п.
  Замовити
  3 Прочистка вертикальных труб канализации (стояк этаж ) работа
  270 грн работа
  300 грн работа
  Замовити
  4 Очистка колодца от налипаний шт.
  150 грн шт.
  200 грн шт.
  Замовити
  5 Комплексное сервисное обслуживание канализационных сетей работа
  2500 грн работа
  3000 грн работа
  Замовити
  6 Откачка выгребной ямы 10 кубов
  2500 грн 10 кубов
  3100 грн 10 кубов
  Замовити
  7 Ночной выезд бригады работа
  2500 работа
  2750 грн работа
  Замовити
  8 Аварийная работа бригады работа
  Договорная работа
  Договорная работа
  Замовити
  9 Видеодиагностика канализации 15 м.п работа
  1400 работа
  1500 работа
  Замовити
  10 Телеинспекция канализации 15 м.п работа
  1400 работа
  1500 работа
  Замовити
  11 Анализ сточных вод (30 ингредиентов) шт.
  1500 шт.
  1500 шт.
  Замовити
  12 Анализ сточных вод ежеквартальный (12 ингредиентов) шт.
  850 шт.
  850 шт.
  Замовити
  13 Откачка жироуловителя (под мойкой) шт.
  750 шт.
  850 шт.
  Замовити

  Прочищення каналізації на лівому березі Києва від фахівців Аварійно Сервісна Компанія

  Засмічення каналізації в будинку, квартирі або офісі викликає великі незручності і проблеми із затопленням приміщення, в результаті якого можуть виникнути матеріальні втрати.

  До того ж, забита каналізація паралізує роботу закладів громадського харчування, ТРЦ, виробничих ділянок і технологічних цехів на підприємствах Києва. Тому дуже важливо вчасно відреагувати на надзвичайну подію і викликати чергову аварійну бригаду компанії АСК для електромеханічної або гідродинамічної чистки каналізації на лівому березі. А щоб не допускати крайнощів і ПП з роботою системи каналізації, рекомендуємо періодично замовляти профілактичну чистку труб. Досить одного разу на рік і каналізація працюватиме безвідмовно.

  Гідродинамічна чистка каналізації лівий берег: особливості процедури

  Такого методу прочищення застосовується для промивання зовнішньої, внутрішньої каналізації, і усунення засмічень в системах відводу каналізаційних вод приватних будинків і котеджів. Дана технологія дозволяє очистити до блиску внутрішні стінки труб діаметром в діапазоні 50-1000 мм.

  Гідродинамічна промивка передбачає створення за допомогою насоса напору води тиском до 300 бар, яка подається через шланг високого тиску з насадкою на кінці. Довжина шланга дає можливість промити ділянку каналізаційної труби до 120 метрів в одну сторону.

  Такого виду прочищення відмінно справляється з щільними і важко виведеними пробками в трубах. Струмінь води під високим тиском з легкістю пробиває великі підпори, з якими ні сантехнічний трос, ні хімічні засоби для чищення не впораються. Потужні струмені води з наконечника, спрямовані вперед і в сторони, прибивають щільні засмічення і промивають осіли на трубах шари бруду. Струмені води, спрямовані в зворотну сторону від руху наконечника, створюють реактивну тягу, яка полегшує просування гнучкого шланга по каналізаційній трубі, включаючи ділянки трубопроводу з поворотами і відводами.

  Основні етапи робіт на лівому березі в Києві:

  1. Підготовчий. На даному етапі майстер через оглядові вікна перевіряє матеріал і технічний стан трубопроводу для вибору безпечного тиску напору води, визначає довжину ділянки і знаходження пробок.
  2. Безпосередньо прочищення каналізації на лівому березі. До шлангу приєднується форсунка потрібного типорозміру (залежить від діаметра каналізаційної труби), після чого вся конструкція опускається в трубу і включається водяний насос.
  3. Перевірочні роботи. По завершенню процедури очищення каналізації, шланг поступово витягується з труби, після чого здійснюється промивка системи проточною водою. На вимогу замовника, з метою підтвердження якості робіт, наш майстер виконає відео діагностику магістралі.

  Що використовується компанією АСК каналопромивочна обладнання для роботи в Києві, залишає після себе місце чистим. Спец автомобіль аварійної бригади укомплектований новітніми технологіями обладнання та інструменту для оперативної очищення системи каналізації. Замовляючи у нас гидродинамическую очищення каналізації, ви отримуєте ідеально чисті каналізаційні труби протягом 30-40 хвилин на лівому березі в Києві

  Головні переваг, які дає електромеханічна очищення системи каналізації

  Механічна чистка каналізації на лівому березі – сучасна альтернатива ручному методу із застосуванням сантехнічного троса. Інструментом для видалення засмічення в трубі служить трос спірального типу довжиною до 90 метрів зі спеціальною насадкою на кінці, яка допомагає розбивати щільні пробки, технологічні відкладення на стінках, пророслі коріння та інші засмічення. Спіраль з очисної насадкою приводиться в рух за запуском електродвигуна.

  Електричні машинки для прочищення каналізації оснащуються двигунами потужністю 0,25 – 2,2 кВт, які підключаються до однофазної мережі 220 В. Від потужності установки і діаметра троса залежить пробивна здатність електричної машини. У разі відсутності напруги на об’єкті, машинка підключається через акумулятор.

  Результати нашого підходу:

  • Обертається трос з насадкою розбиває навіть важкі відкладення на прямих і розгалужених ділянках трубопроводу.
  • Застосування різних насадок дозволить справлятися з будь-яким видом засмічення (жирові відкладення, сміття, текстильні Процедура чищення каналізації на лівому березі в Києві електромеханічним способом зазвичай займає не більше 25 хвилин, тоді як на ручну чистку за допомогою сантехнічного троса буде потрібно не менше 2-3 годин.

  Ціна послуги залежить протяжності і діаметру труби. Для розрахунку вартості ви можете скористатися прайс-листом або зв’язатися безпосередньо з диспетчерської.

  Виконуємо чищення каналізації та телеінспекції у районах Києва

  Виконуємо прочищення каналізації у Київській області

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Гідродинамічна прочищення каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Механічна прочистка каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Прочищення вертикальних труб каналізації (стояк) - поверх 300 грн/робота

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами