Як пробити сильне засмічення в трубі?

Прочищення каналізації у Святошинському районі

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Гарантія якості і прочищення каналізаційних систем в Святошинському районі від компанії «АСК»

  Абсолютно будь-які види каналізаційних систем схильні до засмічення в процесі експлуатації. Накопичення на стінках труб мулистих і жирових відкладень, скупчення бруду, твердих харчових і побутових відходів призводить до утворення локальних заторів і загального зниження пропускної здатності трубопроводу. Професійна прочищення каналізації забезпечить довгу і безаварійну роботу інженерних комунікацій приватного котеджу, багатоквартирних будинків, офісних і торгових центрів.

  Професійна прочистка каналізаційних систем на Святошино

  Необхідність в проведенні професійного очищення каналізації може виникнути з різних причин. Найчастіше мова йде про неакуратної або неправильної експлуатації систем водовідведення. Крім того, рано чи пізно власники нерухомості стикаються з таким процесом, як замулювання автономних і централізованих каналізаційних систем. Це пов’язано з тим, що певний обсяг відходів, що змивається в раковину або унітаз, просто не може бути розчинений. Тверда частина каналізаційних стоків осідає на стінках і дні, провокуючи утворення пробок і заторів.

  Аварійно Сервісна Компанія виконує прочищення каналізації в районах метро Академмістечко, метро Нивки метро Святошино, метро Житомирська і в усьому Святошинському районі.

  Прочищення каналізації цілодобово, без вихідних і свят, проводиться фахівцями компанії «АСК» з використанням наступних способів і технологій:

  • Гідродинамічний метод – полягає в прочищення засмічень за допомогою води, яка направляється в порожнину труби під високим тиском;
  • Механічний метод – для усунення локальних пробок в стояках квартир і внутрішньобудинкових системах ми використовуємо металеві троси, тоді як для відновлення пропускної здатності дворової і зливової каналізації застосовується спецтехніка.

  У нашому розпорядженні є професійне обладнання та інструмент, які дозволяють успішно виконувати замовлення по профілактичного та аварійного прочищення каналізації.

  Ми офіційна компанія і несемо відповідальність за наші послуги
  Залиште заявку і отримаєте через 30 сек точну вартість ваших робіт
  • Оперативно виконаємо прочистку
  • Кожного дня виконуємо більше 20-ти замовлень
  • Вся робота викрнується чисто та без запаху
  • Видаємо чек, та гарантію на виконані роботи
  Взнайте вартість вашої прочистки!

   Залиште заявку і отримайте
   безкоштовну консультацію

   Наш менеджер зателефонує через 30 сек


   Переваги співпраці з компанією «АСК» у Святошинському районі міста Києва

   Своєчасне та ефективне усунення засмічень дозволяє успішно вирішувати такі проблеми:

   • відновлювати пропускну здатність трубопровідної системи;
   • запобігти розмноженню в каналізації хвороботворних і небезпечних мікроорганізмів, не допустити поширення неприємних запахів;
   • продовжити термін служби сантехнічних та інженерних комунікацій;
   • істотно знизити витрати на відновлення і обслуговування каналізації.

   Ціна прочищення каналізації залежить від методу, який використовується для усунення засмічень, складності та обсягу робіт.

   Способи прочищення каналізації

   Спосіб і технологія виконання робіт визначаються індивідуально, в кожному конкретному випадку. Після надходження заявки наші фахівці виїжджають на об’єкт клієнта, оцінюють місце освіти засмічення, довжину, діаметр і матеріал труб.

   Так, для пробивання твердих пробок на невеликих ділянках каналізаційної конструкції може застосовуватися механічний метод, який передбачає використання спеціальних установок. Гідродинамічний спосіб обслуговування мереж дозволяє ефективно видаляти практично будь-які види забруднень, які накопичуються на внутрішніх стінках і дні труб. Хімічний метод гарантовано відновить працездатність комунікацій, в яких утворилася пробка з мулу, спресованої землі, прілого листя, харчових і побутових відходів.

   На всі виклики ми реагуємо протягом лічених хвилин, завдяки чому ви можете без побоювань звертатися до нас не тільки для профілактичного чищення вашої каналізаційної системи, але для оперативного усунення аварійних ситуацій.

   Часті питання від наших клієнтів

   Яка ціна послуги?

   Гідродинамічна прочищення каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

   Механічна прочистка каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

   Прочищення вертикальних труб каналізації (стояк) - поверх 300 грн/робота

   Де ви надаєте послуги?

   Ми надаємо послуги у наступних містах:

   Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

   Завжди
   на зв'язку!
   Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

    Залишились питання?
    Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


    Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами