Очищення каналізації

Очищення каналізації

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


   

  Види забруднення та способи очищення каналізаційних труб

  Є ряд способів, якими ви можете самостійно зробити очищення каналізації, щоб видалити сміття або позбутися неприємних запахів. Найпоширеніші: мило з водою, оцет і харчова сода або традиційні чистячі засоби, придбані в магазині. Тож сьогодні ми розглянемо, які види забруднення труб існують та які саме засоби краще використовувати в тих чи інших випадках.

  Основні причини забруднення труб у великих містах таких як Київ

  Щоб вибрати спосіб усунення бруду в каналізації, спочатку треба розібратися з причиною його виникнення. Усі забруднення класифікуються на 4 основні види:

  1. Експлуатаційний. Такий вид бруду може виникнути в результаті накопичення в каналізаційних трубах жиру, який збирається в процесі експлуатації сантехнічного устаткування, а потім змішується з іншими чужорідними елементами (волосся, частки їжі).
  2. Механічний. Виникає в результаті неправильної експлуатації сантехніки та, як правило, складається з різного сміття (туалетного паперу, ганчірок).
  3. Біологічний. Біологічна пробка з’являється через утилізацію харчових відходів або продуктів життєдіяльності людини.
  4. Техногенний. Цей різновид тромбу виникає через неправильний монтаж конструкції. Рекомендується викликати фахівця, який виконає необхідний ремонт системи.

  До речі, жирові пробки вважаються небезпечними для металевих труб, тому вкрай важливо регулярно проводити каналізаційне очищення задля того, щоб уникнути небезпечної ситуації з проривання труб.

  Очищення каналізації в Києві: дієві методи та поради

  Найбільш поширений варіант усунення бруду в системі труб будинку – хімічні засоби. Для очищення каналізації в Києві,коли самостійно ситуацію не виправити, варто звернутися до професійних компаній, які належним чином допоможуть. Але якщо таке забруднення каналізаційної системи виникло вперше, ви можете скористатися нашими порадами та спробувати вирішити це питання самостійно.

  Порошкові чи рідкі речовини працюють, розчиняючи накип, волосся і бруд, які мають тенденцію засмічувати стоки чи стічні труби. Через свої властивості хімічні чистячі засоби надзвичайно агресивні, тому можуть бути шкідливими для старих труб. Також не варто забувати про засоби безпеки (гумові рукавички, респіратор) під час роботи з хімікатами.

  Звичайно, очищення труб каналізації в Києві також можливе за допомогою «народних» методів таких як окріп або розчин соди з оцтом. При цьому харчова сода і гаряча вода ослаблять будь-які відкладення, які засмічують вашу стічну трубу, а хімічна реакція оцту змусить бруд рухатися вниз по каналізації. Для цього треба:

  1. Спочатку у трубу вилийте одну каструлю з гарячою водою.
  2. Потім висипте 1/2 склянки харчової соди і залиште на 5 хвилин.
  3. Далі додайте 1 склянку оцту разом з 1-ю склянкою дуже гарячої води. Залиште на 10 хвилин.
  4. По завершенню часу вилийте ще одну каструлю з окропом у злив, щоб змити розпушений накип.

  Але треба бути обережними: якщо у вас пластикові труби, то окріп, заради безпеки, має трохи охолонути. У тих випадках якщо хімічне очищення не допомагає, рекомендується використати механічні методи, які також дієві і при аварійному очищенні каналізації.

  Чистка труб каналізації
  На всі види робіт ми надамо вам гарантію
  • Офіційна гарантія на всі роботи
  • Чек на виконані роботи гарантує повернення коштів при необхідності
  • Усунемо безкоштовно повторне засмічення
  • Ми 100% прочистимо засмічення
  • Повернемо гроші, якщо не прочистимо вашу каналізацію
  • Цілодобовий відділ якості

  Види механічного очищення каналізації

  Механічне прочищення каналізаційної конструкції виконується за допомогою спеціального сантехнічного приладу – спіралей та двигуна. Він здатний розбити сміттєву пробку та очистити каналізацію, яка була засмічена різними великими чужорідними елементами (туалетним папером, ганчірками, будівельним сміттям).

  Ще один вид механічного прочищення – це гідродинамічний метод, який успішно застосовується, коли треба провести аварійне очищення каналізації. За допомогою спеціальної машини в трубу під високим тиском подається вода, яка змиває відкладення, що утворилися біля стінок. При цьому руйнуються будь-які забруднення, у тому числі й відкладення з цементних розчинів чи будівельного сміття. Після змиву відкладень вони викачаються, потім – утилізуються. До речі, гідродинамічний метод часто використовують разом із металевим тросом. 

  Термінове прочищення каналізації в Києві

  Якщо забилася стічна система і немає часу чекати наступного дня, закінчення вихідних або свят Аварійно_Сервісная_Компанія виконає строкову очищення каналізації в будь-який час. Працюємо 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Після прийняття вашої заявки протягом години (в залежності від відстані) приїдемо і усунемо несправність системи водовідведення в Києві або в іншому населеному пункті Київської області.

  Ціни на очищення каналізації у Києві

  Провести очистку каналізації за прийнятною ціною в Києві вам допоможе персонал компанії АСК. Власний парк автомашин і сучасне обладнання вирішать проблему забитої відкладеннями системи водовідведення в приватному будинку або багатоквартирному. Перевагою замовлення послуги у нас буде оперативність, якість роботи і фіксована ціна очищення каналізації в Києві та Київській області.

  Наш прайс

  Вид робіт Од. виміру Цiна, грн. Замовити
  1 Гідродинамічна прочищення каналізації (понад 10 метрів) м.п.
  45 грн м.п.
  50 грн м.п.
  Замовити
  2 Механічна прочистка каналізації (понад 10 метрів) м.п.
  45 грн м.п.
  50 грн м.п.
  Замовити
  3 Прочищення вертикальних труб каналізації (стояк) робота
  поверх 270 грн робота
  поверх 300 грн робота
  Замовити
  4 Очищення колодязя від налипань шт.
  150 грн шт.
  250 грн шт.
  Замовити
  5 Комплексне сервісне обслуговування каналізаційних мереж робота
  2500 грн робота
  3000 грн робота
  Замовити
  6 Відкачування вигрібної ями 10 кубов
  2500 грн 10 кубов
  3100 грн 10 кубов
  Замовити
  7 Нічний виїзд бригади послуга
  2500 грн послуга
  2750 грн послуга
  Замовити
  8 Аварійна робота бригади послуга
  договірна послуга
  договірна послуга
  Замовити

  Ціна на пробиття каналізації в приватному секторі від 50 грн за метр погонний для водостоків з типовим розгалуженням магістралей, вартість послуги для багатоступеневих фільтраційних систем уточнюйте у менеджера. Надаємо послуги асенізаційної бочки на території Київської області для приватних і юридичних осіб. Ціна очищення каналізації на підприємстві бригадою Аварійно сервісної Компанії від 50 грн за метр погонний.
  Застосоване нами обладнання при чистці засмічень каналізації дозволяє видаляти засмічення в трубах діаметром до 40см. Замовлення послуг в нашій компанії – це і якість, і вигідність: хто звернувся повторно чистка каналізації в Києві надається зі знижкою 10%, а уклали договір на планове сервісне обслуговування – зі знижкою 20%.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Гідродинамічна прочищення каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Механічна прочистка каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Прочищення вертикальних труб каналізації (стояк) - поверх 300 грн/робота

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами