Прочищення каналізації в ресторані, кафе, громадського харчування

Прочищення каналізації в ресторані, кафе, громадського харчування

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Відео наших робіт

  Наш прайс

  Вид робіт Од. виміру Цiна, грн. Замовити
  1 Гідродинамічна прочищення каналізації (понад 10 метрів) м.п.
  45 грн м.п.
  50 грн м.п.
  Замовити
  2 Механічна прочистка каналізації (понад 10 метрів) м.п.
  45 грн м.п.
  50 грн м.п.
  Замовити
  3 Прочищення вертикальних труб каналізації (стояк) робота
  поверх 270 грн робота
  поверх 300 грн робота
  Замовити
  4 Очищення колодязя від налипань шт.
  150 грн шт.
  250 грн шт.
  Замовити
  5 Комплексне сервісне обслуговування каналізаційних мереж робота
  2500 грн робота
  3000 грн робота
  Замовити
  6 Відкачування вигрібної ями 10 кубов
  2500 грн 10 кубов
  3100 грн 10 кубов
  Замовити
  7 Нічний виїзд бригади послуга
  2500 грн послуга
  2750 грн послуга
  Замовити
  8 Аварійна робота бригади послуга
  договірна послуга
  договірна послуга
  Замовити

  Прочищення каналізації в ресторані, кафе, громадського харчування в Києві і області

  В кафе чи ресторані стала погано працювати стічна система? Аварійно Сервісна Компанія здійснює гідродинамічну промивку та механічне чищення каналізації підприємств громадського харчування: барів, кафе, ресторанів, фаст-фудів, піцерій. Оплата по факту. Якість робіт підтверджуємо 12-місячної гарантією.

  Гідродинамічне промивання каналізації в кафе і ресторані

  Коли каналізаційна система кафе чи ресторану не містить навіть найпростіших очисних пристосувань гравітаційного типу, відбувається інтенсивне обростання внутрішніх поверхонь труб жировим і мильним шаром, що нагадує гелеобразну субстанцію, з часом ущільнюється в глиноподібний шар.

  Навіть якщо система стоків обладнана накопичувальними фільтрувальними пристроями, велика кількість розчиненої у воді органіки не дозволяє повністю очистити стоки і призводить до її осідання на стінках трубопроводу по всій довжині. Наявність поворотів і вигинів прискорює процес утворення щільної пастоподібної маси на стінках системи. Результативною в цьому випадку стає гідродинамічна промивка каналізації, що дозволяє струменями до 200 атмосфер, що виходять з форсунки, яку просуває всередині труби, змивати, зрізати щільні жирові і мильні пробки, очищаючи внутрішню поверхню трубопроводу стічної системи. Гідродинаміка прибирає не тільки утворився засмічення, а й чистить каналізаційну систему по всій довжині.

  Механічна чистка каналізації в ресторані, кафе, фаст-фуді

  Коли в ресторані, кафе, фаст-фуді причиною непрохідності стоків стають сторонні предмети (пластик, побутове сміття і т.п.) або надміцні нарости на стінках труб, задіють механічне чищення каналізації. Різні типи насадок, використовуваних для висвердлювання і подрібнення засмічення, акуратно, не пошкоджуючи стінок трубопроводу, збільшують просвіт і відновлюють ефективність функціонування стічної системи. В Аварійно сервісної Компанії знають, як прочистити трубу, якщо забилася каналізація.

  Ціна прочищення каналізації в кафе і ресторанах Києва

  Сервісна служба Аварійно_Сервісна_Компанія пропонує прочищення каналізації в ресторанах, кафе, та інших закладах громадського харчування Києва за ціною від ХХ грн. за метр погонний. Прочистимо сифони мийок на кухні, усунемо проблему, коли забився унітаз або раковина. Цілодобово доступний терміновий виклик аварійної бригади. Усунемо засмічення каналізаційної труби в будь-який час. Працюємо 24 години і без вихідних. На заявку реагуємо миттєво. Прибудемо за вказаною адресом в Києві чи області і ліквідуємо надзвичайний стан. Аварийно_Сервисная_Компания 

  Щоквартальне сервісне обслуговування

  Щоб позбутися від непередбачених поломок стічної системи, зручно укласти договір на сервісне обслуговування. Профілактична чистка проводиться щоквартально або з періодичністю згідно з договором. В цьому випадку можна не хвилюватися, що засмічення відбудеться в самий невідповідний момент (проведення торжества дня народження, корпоративу, весілля). Власники кафе і ресторанів, які уклали договори, оцінили зручність обслуговування і гідну якість послуг, що надаються.

  Знижки та програма лояльності

  При повторном обращении в АСК с аналогичной проблемой на другом объекте применяется программа лояльности, предусматривающая уменьшение цены услуги на 10%. Особую выгодность этого получают владельцы сети кафе, ресторанов, баров потому, что после третьего заказа они становятся постоянными деловыми партнёрами, и в дальнейшем получают скидку 30% на все услуги по канализационной прочистке.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Гідродинамічна прочищення каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Механічна прочистка каналізації (понад 10 метрів) - 50 грн /м.п.

  Прочищення вертикальних труб каналізації (стояк) - поверх 300 грн/робота

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами