Монтаж водопроводу в технічному приміщенні СТО, автомийки

Монтаж водопроводу в технічному приміщенні СТО, автомийки

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Водопостачання для СТО, мийки під ключ

  Перше, що слід врахувати при монтажі водопроводу на СТО або автомийці, це величина самого об’єкта, тобто максимальний обсяг послуг, що надаються нею в одиницю часу. Для цього потрібно взяти до уваги, що найбільш ресурсоємними будуть апарати високого тиску. Але не слід залишати без уваги всі місця використання води для побутових потреб обслуговуючого персоналу (туалети, умивальники, душові тощо).

  В середньому витрата води апарату високого тиску становить від семисот до тисячі двохсот літрів на годину. Але на великих об’єктах (мийках, СТО) існують установки, які можуть споживати до трьох тисяч літрів. Беручи до уваги ці показники, ви можете розрахувати щогодинну витрату води, необхідної для покриття всіх потреб вашого підприємства. Якщо мийка, СТО тощо велика, то без потужної, вміло змонтованою системи комунікацій водопостачання, інтенсивна робота просто не можлива. Необхідні насоси (насосні станції).

  Цілком зрозуміло, що для такого комплексу обладнання, не обійтися без приміщення, спеціально відведеного під ці потреби. Варто передбачити найбільший з можливих варіант завантаження вашого підприємства, за умови зменшення потужності водотоку. В такому випадку водопровід зажадає установки додаткового оснащення – це насоси, які забезпечать необхідний тиск води. Навіть якщо спочатку не запланована їх установка, то все одно залиште місце в технічному приміщенні для їх можливого монтажу. Фахівці рекомендують змонтувати їх відразу. Відносно самого приміщення: не потрібно мати у своєму розпорядженні водопровідні комунікації поруч з електролінії, а так само не монтувати їх над насосами, електричним і іншим обладнанням, навіть якщо площа вкрай мала.

  У кращому випадку підведення різних комунікацій в одне приміщення повинно бути з різних сторін. Це є необхідною умовою безпеки і нормальної роботи СТО або миття в цілому. На мийці можна встановити систему рециркуляції, тобто очищення води, завдяки чому можливо в деяких випадках скоротити її споживання з водоцентралі до п’ятнадцяти, а в окремих випадках десяти відсотків. Якраз ці очисні малогабаритні агрегати будуть розташовуватися в технічному приміщенні. Слід акцентувати увагу на тому, що очисні системи повинні перебувати на відстані від систем подачі води з централізованого водопроводу.

  Це викликано необхідністю мати можливість сервісного планового і позапланового доступу до будь-якої окремої лінії, при цьому не порушуючи роботу іншого. Автономність їх викликана виробничою необхідністю. Водопровідна лінія, що пролягає від стічного (накопичувального) резервуара (відстійника), повинна проходити в ніші закрита зверху легкознімаючі пластинами. Такі комунікації не бетонуються, але добре закріплюються в ніші. Тільки комплексний підхід до спорядження автомийки, дозволить отримати максимальну вигоду. Тип обладнання, яким буде здійснюватися помивши машин, зовсім не важлива, будь то портальна або ж тунельна мийка. Головне – вдало змонтована система з мінімальною витратою води в одиницю часу.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Заміна стояка ХВП і ГВП (поліпропілен, металопластик) - від 1250 грн./шт.

  Заміна стояка ХВП і ГВП (зварювальні роботи) - від 1650 грн./шт.

  Установка лічильників холодної і гарячої води - 400 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами