Монтаж водопроводу в дуплексі у Києві

Монтаж водопроводу в дуплексі у Києві

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Особливості водопроводу в дуплексі

  Все більшу популярність продовжує набирати приватне житло, коли трапляється нагода заощадити кошти на будівництві та обслуговуванні. Таким варіантом є дуплекс – будинок на двох господарів. Якщо ваш сусід комунікабельний, а тільки в цьому випадку можна говорити про комфортному проживанні в дуплексі, анітрохи не відчуваючи сусідства, ви отримаєте всі вигоди повноцінного котеджу.

  Виходячи з того, що кожна з частин будинку має свого власника, для найбільш зручного життя доведеться навчитися планувати все спільно, щодо обслуговування будинку вцілому і комунікацій, підведених до нього, якщо ви все ж хочете отримувати максимум вигоди в скороченні витрат.

  Одним з таких рішень має стати забезпечення водою котеджу. При підключенні до центрального водопостачання ніяких особливих розрахунків проводити не потрібно, як і в разі, коли ви були б одноосібним господарем будови, крім одного, – в оглядовий колодязь входитимуть дві гілки водогону, виходячи з того, що господарів двоє. Таке рішення буде найбільш вдалим, оскільки дозволить кожній з гілок бути незалежною.

  Монтаж сантехнікі в дуплексе

  Складніше буде реалізувати, дотримуючись все той же принцип спільної незалежності, якщо джерелом водопостачання буде свердловина. Тоді доведеться вирішити, де буде розташовуватися станція подачі води, чи буде вона загальна або для кожного окрема, а так же, де вона або вони будуть розташовуватися: в утепленому колодязі або ж в підвалі. Змонтувати систему необхідно таким чином, щоб у разі виникнення необхідності, кожен з власників мав вільний доступ до розподільних вузлів комунікацій.

  Що ж стосується водонапірної бака, то його краще встановити окремо кожному із співвласників, хоча це не є обов’язковою умовою. Нестандартним для дуплексів рішенням витончено вирішальним не тільки проблему пролягання і розводки комунікацій, а й естетики приміщень, може служити спеціально відведена для цього шахта, в якій будуть прокладені відповідні комунікації.

  Це дозволить приховати основну частину комунікацій, не спотворюючи інтер’єр їх розведенням. Таке рішення буде можливо найкращим чином, тільки якщо в проекті будинку спочатку буде передбачена ця можливість. Чи не обов’язковим, але найбільш витратним може виявитися система очищення води. Її рекомендується встановлювати індивідуально кожному, оскільки переваги різних господарів в цьому питанні навряд чи будуть збігатися, а технічне обслуговування, що вимагає фінансових витрат, буде не кращим чином відбиватися на ваших відносинах, при спільному користуванні системою очищення.

  Дотримуючись принципу суміщення інтересів, ви маєте шанс стати вдалим власником частини дуплекса, яка придбала собі відмінного сусіда. Головне, що варто розуміти під час монтажу водопроводу та інших комунікацій в дуплексі – це межа життєвого простору ваших сусідів, яке ніяк не повинно перетинатися з вашим.

  Вигідність подібного рішення полягає в зменшенні витрат на монтаж і зведення додаткових споруд, які все одно довелося б прокладати в приватному будинку. Але крім іншого до даних переваг додається і компактність пролягання систем комунікацій, що буде наслідком оптимізації його проектування, розрахованої на двох власників.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Заміна стояка ХВП і ГВП (поліпропілен, металопластик) - від 1250 грн./шт.

  Заміна стояка ХВП і ГВП (зварювальні роботи) - від 1650 грн./шт.

  Установка лічильників холодної і гарячої води - 400 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами