Монтаж водопроводу в будинку таунхаус

Монтаж водопроводу в будинку таунхаус

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Особливості водопроводу в таунхаусі

  Головним елементом будь-якого житла або будівлі взагалі є комунікації. Найголовнішою з них є водопровід. Особливості його монтажу будуть обумовлені типом будови і потребами, виходячи з яких буде складатися інженерне проектування системи. Якщо ви щасливий володар квартири в таунхаусі, то про монтаж водопроводу слід знати наступне.

  У разі, коли в ваш будинок має підвал по всій площі, то найбільш зручним буде зробити розводку всіх комунікацій саме в ньому. Це дасть можливість зменшити до мінімуму кількість зовнішніх комунікацій в житлових приміщеннях, не спотворюючи інтер’єр павутиною з труб. Крім естетики це дозволить ще й найбільш раціонально виконати розводку, оскільки основна кількість елементів трубопроводу будуть вертикальними, а кількість горизонтальних скоротиться до мінімуму. Зазвичай так і роблять.

  Додаткове обладнання та основні розподільні вузли системи теж будуть знаходитися в підвальному приміщенні або, за відсутністю його, в цокольному поверсі. До додаткового обладнання будуть ставитися системи механічної, антибактеріальної та хімічної очистки води. Розміщення подібних пристроїв в житлових приміщеннях може призвести до того, що в разі потреби технічні або ремонтні роботи будуть проходити саме там.

  Тому, ваше завдання як доброго господаря, при плануванні комунікаційної мережі житлового простору в таунхаусі, перенести по можливості всі супутні механізми, пристрої та вузли до підвалу. Якщо водопостачання відбувається з свердловини, додаткове обладнання вам в будь-якому випадку знадобиться, це, як мінімум, насосна станція і накопичувальний бак, утеплений, розташований на горищі.

  Без системи очищення вам все-таки не обійтися – ви здорово ризикуєте, не будучи впевнені в стані водоносного шару. Якщо подача води здійснюється з центрального водопроводу, то проблема подачі буде визначатися якістю самої системи, враховуючи і стан труб, і джерело водозабору. Виходячи з вищесказаного, яким б не було джерело подачі води, радимо вам встановити систему її очищення, щоб повністю убезпечити свою родину від можливих проблем, викликаних неякісною водою. Найбільш правильним варіантом розведення труб від водонапірної бака, якщо він є, буде паралельна. Це означає, що кожне джерело водорозбору, тобто кран, матиме свою власну гілку подачі води. Така схема буде ефективною навіть в тому випадку, коли одночасно будуть відкриті всі крани, при цьому падіння тиску в системі не відбудеться.

  Не зайвим буде встановити накопичувальний бак, навіть якщо будинок підключений до центрального водопроводу. У разі тимчасового припинення подачі води місткий бак дозволить комфортно користуватися водою, на відміну від того випадку, коли його не буде. Тому, кожен поважаючий себе господар таунхауса просто зобов’язаний встановити накопичувальний бак. Головною вигодою, яку ви отримаєте при раціонально спроектованої, змонтованої системі водопостачання, будуть навіть не гроші, а час, заощаджений в майбутньому на всьому, що ви змогли передбачити для своєї комфортного життя.

  Найнижчі ціни тільки у нас! м. Київ.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Заміна стояка ХВП і ГВП (поліпропілен, металопластик) - від 1250 грн./шт.

  Заміна стояка ХВП і ГВП (зварювальні роботи) - від 1650 грн./шт.

  Установка лічильників холодної і гарячої води - 400 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами