Монтаж гідроакумулятора

Монтаж гідроакумулятора

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Встановлення гідроакумулятора

  Кожен власник приватного будинку повинен створити комфортні умови для проживання в ньому і, зокрема, встановити добротну систему водопостачання. Для того, щоб вона краще виконувала свою функцію і мала захист від перепадів тиску, вигідно встановити гідроакумулятор. Він являє собою циліндричний розширювальний бак з внутрішньої еластичної мембраною і округленими підставами, службовець в якості накопичувача води і пристрої для гасіння перепадів тиску в гідрозв’язку. За місцем застосування гідроакумулятори можна розділити на наступні типи: для холодної води, гарячої, і для систем опалення.

  Моделі, призначені для функціонування в системах з підвищеною температурою, відрізняються лише мембраною, стійкої до дії високої температури. Мембрана ніколи не стикається з внутрішньою поверхнею бака, що залишився простір якого заповнене стисненим повітрям, що виконує власне компресійну функцію, дозволяючи згладжувати перепади тиску і тим самим оберігаючи систему від пошкоджень.

  Встановлення накопичувального бака

  Ще однією перевагою даного пристрою є те, що він, володіючи запасом води, позбавляє насос від необхідності постійного включення при падінні тиску в системі, таким чином, значно продовжуючи термін його служби. Обсяг накопичувального бака розраховується виходячи з інтенсивності користування водою. Так, для двох осіб може бути досить і двадцатипятилітрового бака, але для трьох і більше осіб потрібна буде ємність від п’ятдесяти літрів. Крім того, потрібно врахувати максимальні навантаження, тобто пікові потужності водорозбору в системі. Гідроакумулятор зазвичай йде в тандемі з насосом, який закачує в нього воду.

  Установка гідроакумулятора

  Головним при установці гідроакумулятора є точне дотримання інструкцій монтажу. Його установка забороняється якщо:

  • наявні зовнішні пошкодження;
  • експлуатаційні умови не відповідають допустимим в інструкції;
  • місце установки не має достатньої міцності для розміщення наповненого бака;
  • відсутній обігрів приміщення;
  • є вплив зовнішніх чинників;
  • відсутня можливість скидання води.

  Приєднання гідроакумулятора до системи відбувається у напрямку водотоку перед підвищувальні насосом. Залежно від типу насоса, який може бути поверхневим або занурювальним, монтаж бака має свої особливості. Так, при поверхневому насосі потрібно, вимірявши, знизити тиск в баку в межах від чотирьох десятих до однієї атмосфери, в порівнянні з виставленим на насосі. Головним з’єднувальним елементом всієї конструкції є п’ятиводний штуцер, до якого підключаються манометр з реле і насос з гідроакумулятором, останній приєднується труба введення в будинок.

  Важливо відзначити, що реле іноді випускають без маркування підключення: в цьому випадку краще скористатися допомогою фахівця, щоб уникнути пошкодження устаткування. При монтажі насосу попереду самого бака встановлюється зворотний клапан, що виключає скидання води з нього в систему або свердловину. Правильно спроектована система водопостачання забезпечить всі ваші потреби у воді і майже не потребують зусиль в обслуговуванні.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Заміна стояка ХВП і ГВП (поліпропілен, металопластик) - від 1250 грн./шт.

  Заміна стояка ХВП і ГВП (зварювальні роботи) - від 1650 грн./шт.

  Установка лічильників холодної і гарячої води - 400 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами