Монтаж гідроакумулятора

Монтаж гідроакумулятора

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту
Наш менеджер зателефонує через 30 сек

Встановлення гідроакумулятора

Кожен власник приватного будинку повинен створити комфортні умови для проживання в ньому і, зокрема, встановити добротну систему водопостачання. Для того, щоб вона краще виконувала свою функцію і мала захист від перепадів тиску, вигідно встановити гідроакумулятор. Він являє собою циліндричний розширювальний бак з внутрішньої еластичної мембраною і округленими підставами, службовець в якості накопичувача води і пристрої для гасіння перепадів тиску в гідрозв’язку. За місцем застосування гідроакумулятори можна розділити на наступні типи: для холодної води, гарячої, і для систем опалення.

Моделі, призначені для функціонування в системах з підвищеною температурою, відрізняються лише мембраною, стійкої до дії високої температури. Мембрана ніколи не стикається з внутрішньою поверхнею бака, що залишився простір якого заповнене стисненим повітрям, що виконує власне компресійну функцію, дозволяючи згладжувати перепади тиску і тим самим оберігаючи систему від пошкоджень.

Встановлення накопичувального бака

Ще однією перевагою даного пристрою є те, що він, володіючи запасом води, позбавляє насос від необхідності постійного включення при падінні тиску в системі, таким чином, значно продовжуючи термін його служби. Обсяг накопичувального бака розраховується виходячи з інтенсивності користування водою. Так, для двох осіб може бути досить і двадцатипятилітрового бака, але для трьох і більше осіб потрібна буде ємність від п’ятдесяти літрів. Крім того, потрібно врахувати максимальні навантаження, тобто пікові потужності водорозбору в системі. Гідроакумулятор зазвичай йде в тандемі з насосом, який закачує в нього воду.

Установка гідроакумулятора

Головним при установці гідроакумулятора є точне дотримання інструкцій монтажу. Його установка забороняється якщо:

  • наявні зовнішні пошкодження;
  • експлуатаційні умови не відповідають допустимим в інструкції;
  • місце установки не має достатньої міцності для розміщення наповненого бака;
  • відсутній обігрів приміщення;
  • є вплив зовнішніх чинників;
  • відсутня можливість скидання води.

Приєднання гідроакумулятора до системи відбувається у напрямку водотоку перед підвищувальні насосом. Залежно від типу насоса, який може бути поверхневим або занурювальним, монтаж бака має свої особливості. Так, при поверхневому насосі потрібно, вимірявши, знизити тиск в баку в межах від чотирьох десятих до однієї атмосфери, в порівнянні з виставленим на насосі. Головним з’єднувальним елементом всієї конструкції є п’ятиводний штуцер, до якого підключаються манометр з реле і насос з гідроакумулятором, останній приєднується труба введення в будинок.

Важливо відзначити, що реле іноді випускають без маркування підключення: в цьому випадку краще скористатися допомогою фахівця, щоб уникнути пошкодження устаткування. При монтажі насосу попереду самого бака встановлюється зворотний клапан, що виключає скидання води з нього в систему або свердловину. Правильно спроектована система водопостачання забезпечить всі ваші потреби у воді і майже не потребують зусиль в обслуговуванні.

Завжди
на зв'язку!
Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних
Залишились питання?
Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця
Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами
{{ reviewsOverall }} / 5 Рейтинг
Отзывы об услуге Оставить отзыв

Be the first to leave a review.

Проверенный пользователь
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Оставить отзыв

Бонус!

Замов будь-яку послугу у нас на сайті і отримай подарунок від АСК

Наш менеджер зателефонує через 30 сек