Монтаж стояків водопроводу в багатоповерховому будинку

Монтаж стояків водопроводу в багатоповерховому будинку

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Монтаж стояка ГВП і ХВП

  Складним, в порівнянні з установкою інших видів комунікацій в багатоповерховому будинку, є монтаж водопроводу. Однак, незважаючи на гадану простоту всього процесу, слід знати про особливості цієї процедури, щоб уникнути нераціональність і рішень, які явно стануть помилковими.

  Монтаж труб в багатоповерховому будинку почнеться з оцінки обсягу робіт, який визначить загальний напрям діяльності: чи є даний захід окремим випадком, тобто проводиться тільки в окремій квартирі, або ж доведеться змонтувати (поміняти) повністю окремої стояк водопроводу. У першому випадку роботу багато ускладнить необхідність вступу в діалог з сусідами знизу і зверху, яких в ваших же інтересах, треба буде переконати в раціональності одночасної, заміни стояка разом з вами. Імовірність категоричної відмови дуже велика. В цьому випадку доведеться скористатися другим способом і замінити тільки частину стояка, що пролягає тільки у вашій квартирі.

  Заміна стояка водопроводу

  Це буде менш вигідним, оскільки через кілька років сусіди поверхом нижче або вище, змушені або зважилися на ремонт, бажаючи проявити велику раціональність, прийдуть з відповідним пропозицією до вас, коли монтажні роботи будуть дуже небажані, з огляду на вироблений вами пару років назад ремонт. Найважливіше зрозуміти, що якщо всі учасники переговорів залишаться непримиренними, то ділянки трубопроводу, що пролягають через перекриття, залишаться заміненими.

  Таким чином, навіть згодом заміна всього стояка буде неефективною і нераціональної, оскільки частини, що залишилися від колишньої системи, дадуть про себе знати, і тоді «щасливим» впертого доведеться дізнатися всю красу своїх рішень, викликаних очевидною, ясна річ, незапланованої поломкою. Тому, перш ніж приймати рішення, ще раз подумайте про їх наслідки, і постарайтеся це пояснити сусідам, з точки зору здорового глузду і вигідності.

  Матеріал для монтажу стояків водопроводу

  Людський фактор вирішить в даному випадку все. Вам не слід особливо хвилюватися про технічні особливості монтажу, оскільки це справа фахівців. А ось забезпечити раціональність підходу і найкращий варіант його реалізації – це те, що повинно турбувати вас найбільше. Часу на установку стояка хоч в одній, хоч у всіх квартирах піде однаково, але переваги, отримані вами, цілком перекриють незручності заміни всієї лінії стояка.

  • Перша перевага буде полягати в тому, що стояк водопроводу в найближчі десятиліття не потребуватиме ремонту, а, значить, у вас є найкраща можливість спланувати і майбутній ремонт у ванній, через яку він проходить.
  • Другою перевагою буде зниження вартості робіт та матеріалів. Від колективного участі у виграші залишаться всі, оскільки не доведеться застосовувати перехідники з металу на пластик, якщо обрана всіма нова лінія буде з поліпропіленових труб. Віддаючи данину моді, будь ласка, ніколи наглухо НЕ зашивають плиткою ці комунікації, щоб в будь-який час мати доступ до них. Приховати труби можна за допомогою спеціальних декоративних решіток, призначених спеціально для цих цілей.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Заміна стояка ХВП і ГВП (поліпропілен, металопластик) - від 1250 грн./шт.

  Заміна стояка ХВП і ГВП (зварювальні роботи) - від 1650 грн./шт.

  Установка лічильників холодної і гарячої води - 400 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами