Монтаж системи каналізації

Монтаж системи каналізації

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Монтаж системи каналізації

  Монтаж системи каналізації в Києві і області здійснює компанія Аварійно Сервісна Компанія. На будь-якому об’єкті швидко і якісно виконаємо установку водовідведення найскладнішого типу. Для дач, котеджів, ЖК, малоповерхових і багатоповерхових житлових будинків, виробничих підприємств, торгово-розважальних центрів, ресторанів і т.д. змонтуємо систему водотведенія, яка буде ефективно справлятися з великим обсягом стоків.

  Працюємо по Київській області. Професійний інструмент, обладнання та багаторічний досвід дозволяють нам в найкоротші терміни справлятися з поставленими завданнями, привносячи комфорт в ваш побут. Дбаємо про екологію – створюємо конструкції, які відповідають санітарним, будівельним нормам, безпечні в експлуатації і довговічні.

  Монтаж каналізації

  Монтаж каналізації фахівці з Аварійно Сервісна Компанія виконають якісно і в строк. Для однієї квартири проведемо комплекс робіт з облаштування стічної системи протягом дня, виходячи з технічних можливостей центральної магістралі водовідведення та планування кімнат так, щоб зробити конструкцію максимально непомітною, але в той же час і доступною для обслуговування. Пропонуємо недорого комплексні рішення, що дозволяють раціонально підійти до облаштування стічної магістралі. При ремонті або заміні каналізації в багатоповерховому житловому будинку здійснимо демонтаж старої системи і установку нової за один день у всіх квартирах, підключених до одного стояка. Поставлені технічні завдання виконуємо професійно і швидко, даємо гарантію на зроблені роботи.

  Монтаж автономної каналізації

  Монтаж автономної каналізації компанія Аварійно Сервісна Компанія пропонує кількох видів: самопливний або напірну систему. Зробимо все – вигрібну яму (найдешевший варіант), септик, септик з інфільтратором, дренажний поле. На вибір накопичувачі з пластика (поліпропілену), бетонних кілець. Створюємо автономні конструкції поглинання стоків, які найкраще підійдуть для заміського будинку, вілли. Для котеджів і дуплексів через обмеження, обумовлених близькістю ґрунтових вод, ухилом місцевості, поглинальною здатністю грунту і т.д. не завжди можна реалізувати бажану стічну систему. У подібних випадках пропонуємо альтернативні типи конструкцій, ефективно справляються з заявленими навантаженнями і не завдають шкоди навколишньому середовищу.

  Монтаж труб каналізації

  Монтаж труб каналізації під ключ зробимо в квартирі або приватному будинку. Встановлюємо внутрішню і зовнішню стічну систему. Для останньої виконуємо повний комплекс заходів, включаючи земляні роботи, а закінчуємо тестуванням і здачею об’єкта в акуратному готовому вигляді. Для приватного сектора при проектуванні враховуємо особливості ландшафту, наявність інших комунікацій, а також реалізуємо можливість хорошого доступу до системи для проведення профілактичних оглядів та очисних робіт. Монтаж каналізаційних труб проводимо із застосуванням сучасних технологій, що дозволяє користуватися конструкцією протягом десятиліть, легко і швидко чистити.

  Укладання каналізації

  Укладання каналізації проходить в кілька етапів, починається з розрахунку, що базується на заявлених потребах водовідведення та можливості реалізації найменш витратною в обслуговуванні системи. Укладання труб каналізації майстрами з Аварійно Сервісна Компанія включає риття траншей, підсипку, трамбування, укладання труб, створення оглядових колодязів, установку додаткових систем фільтрації та очищення стоків, створення накопичувального резервуара або популярного рішення для забезпечених людей званого дренажний поле.

  Монтаж каналізації ціна

  На монтаж каналізації ціна в компанії Аварійно Сервісна Компанія від 50 грн. Замовити можна як установку окремих частин, так і системи в цілому. Для великих об’єктів можлива знижка. На монтаж системи каналізації ціна в сервісному підприємстві Аварійно Сервісна Компанія від 50 грн. Послуга включає весь комплекс заходів від попередньої оцінки вартості робіт фахівцем до здачі працюючого об’єкта в чистовому вигляді.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Монтаж каналізації до сантехнічного пребору - 550 грн/точка

  Заміна каналізаційного стояка - 2000 грн./шт.

  Врізка в каналізаційний стояк - 1000 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами