Установка каналізації, прокладка труб

Установка каналізації, прокладка труб

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Установка каналізації, прокладка труб

  Установку каналізації в Києві і області спеціалізована компанія Аварійно Сервісна Компанія виконує в квартирах, багатоквартирних будинках, котеджах, будинках, на підприємствах громадського харчування, заводах.

  Встановити каналізацію зможемо за один день. У квартирах і багатоквартирних будинках здійснюємо прокладку стічних труб в кухні, туалеті, ванній. Підключимо нову сантехніку. У великих квартирах, де планується розгалужена мережа стічної системи, робимо розведення акуратно, щоб вона займала якомога менше місця, але в той же час до неї був хороший доступ для зручного обслуговування.

  Прокладка каналізації

  Прокладка каналізації в Києві і області фахівцями Аварійно Сервісна Компанія проводиться для вашої зручності на основі затвердженого договору з частковою передоплатою від загальної вартості матеріалів або можливістю поетапної оплати їх і послуг. Висока якість робіт і виконання їх в строк гарантуємо, підтвердження цьому – сотні задоволених клієнтів, які замовили облаштування стічної системи об’єктів приватної житлової власності, ЖК, підприємств, які скористалися послугами компанії.

  Прокладка труб каналізації зовнішньої в приватному секторі включає демонтаж старої системи (якщо така є), земляні роботи (риття котлованів, копка траншей, підсипка, трамбування грунту), прокладку стічних магістралей, створення оглядових колодязів (якщо потрібні), вивезення будівельного сміття, тестування і введення водовідведення в експлуатацію.

  Прокладка каналізації в будинку

  Прокладка каналізації в будинку від компанії Аварійно Сервісна Компанія – це послуга під ключ, що включає комплекс заходів від проектування до здачі. Виконаємо монтаж внутрішньої і зовнішньої частини стічної системи. Якщо дозволяють характеристики місцевості, облаштуємо Безнапірні магістраль. При відсутності можливості обладнаємо напірну каналізацію або проведемо врізку в діючу міську водостічну магістраль.

  Бажаєте дізнатися більше про можливості ефективного водовідведення та особливості його функціонування, які можна застосувати для конкретних об’єктів, зателефонуйте менеджеру, який інформує вас про технічні можливості стічних систем, зорієнтує в цінових діапазонах і прийме заявку на виїзд фахівця.

  Установка каналізації в будинку від Аварійно Сервісна Компанія пропонується в декількох варіантах. Є системи ступеневої фільтрації, що дозволяють на 97 – 98,5% очищати стічні води від шкідливих для навколишнього середовища з’єднань. Незважаючи збільшену вартість, такі конструкції цілком окупають витрати в довгостроковій перспективі і гарантують екологічну безпеку. Створюємо каналізації довговічні і зручні в обслуговуванні.

  Ціна установки каналізації

  Ціна установки каналізації в Києві в компанії Аварійно Сервісна Компанія від 50 грн. У загальну вартість входять всі роботи по монтажу: від проектування до здачі в користування. При замовленні послуги під ключ, беремо на себе всі зобов’язання облаштування об’єкта, включаючи закупівлю і доставку будматеріалів і устаткування. Звертаючись до нас, можете бути впевнені, що на прокладку каналізації ціна буде доступною і вигідною. Запропонуємо варіанти, що дозволяють вкластися навіть у обмежений бюджет, без зниження якості системи.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Монтаж каналізації до сантехнічного пребору - 550 грн/точка

  Заміна каналізаційного стояка - 2000 грн./шт.

  Врізка в каналізаційний стояк - 1000 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами