Монтаж напірної каналізації

Монтаж напірної каналізації

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

    Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

    Наш менеджер зателефонує через 30 сек


    Установка напірної каналізації в Києві

    Напірна каналізація – стічна система, забезпечена насосом. Умовно виділяють два види: внутрішню (внутрібудинкову) і зовнішню каналізації. Для будинків призначена для відведення стоків з одного споруди (будівлі, будинку), монтують її в підвалі. Зовнішня забезпечує потреби водовідведення кількох споруд, будівель або району.

    Для монтажу використовують труби ПВХ або чавунні. Перші застосовуються все частіше, з огляду на відмінних технічних показників. Прокладають труби на глибині, захищеної від промерзання (на Україні 1,5 – 2м до верхнього краю труби). Якщо через особливості рельєфу або інших чинників неможливо провести систему на потрібній глибині – використовують утеплювач.

    Монтаж напірної каналізації починається з проектування. При цьому враховуються: тип ґрунту, в якій буде проходити система, рівень грунтових вод, обсяг стічних вод, дистанція між будинком і очисною спорудою.

    Сфера застосування і переваги напірної каналізації

    Сфера застосування напірної каналізації дуже велика, це: приватні житлові будинки, котеджі, дачі, багатоквартирні будинки, офісні центри, промислові споруди, фабрики, заводи, торгові комплекси та інше.

    Переваги напірної каналізації перед безнапірної:

    • менший діаметр труб
    • менший обсяг робіт і відносна швидкість монтажу
    • економічна вигідність, збільшується при прокладанні на великі відстані
    • стійкість до впливу агресивних хімічних речовин
    • компактність
    • надійність: цільна труба між вузлами системи стічних вод виключає прорив
    • тривалий термін служби (до п’ятдесяти років)
    • зменшення вартості при використанні ПВХ труб

    Основний компонент напірної каналізації

    Головним елементом напірної каналізації є насос. Саме він дозволяє системі функціонувати в інтенсивному режимі. Насоси для таких систем буваю двох типів: з подрібнювачем і без нього. Перший тип, незважаючи на велику ціну, краще тому, що ріжучий механізм, що стоїть в ньому, дозволяє подрібнювати частини твердих побутових відходів, що потрапляють у стічні води, не допускаючи засорів у  системі. Завдяки цьому можливе використання труб малого діаметра розміром від тридцяти до ста міліметрів.

    Щоб уникнути зворотного потоку рідини і запобігання поломок насоса встановлюють запірну арматуру – зворотний клапан і засувку. Важливо: якщо для приватних будинків застосовні насоси без ріжучого механізму, то для багатоквартирних будинків встановлюються агрегати тільки з подрібнювачем.

    Прийомний колодязь

    Прийомний колодязь – спеціальний підземний резервуар для стічних вод. З нього насос викачує воду в колектор. При використанні насоса без подрібнювача для господарів, не особливо дотримуються правила експлуатації, виникає ризик засорів у системі при попаданні великих твердих побутових відходів.

    Щоб уникнути цього, рекомендується встановлювати двухсекціонний приймальний колодязь, перший відсік якого буде приймати загальну масу стоків, облягаючи тверді фракції, і служити відстійником, а друга – резервуаром, з якого відбувається викачування рідини для скидання в центральну каналізацію.

    Міні каналізаційні системи

    Мода на оптимізацію житлового простору перейшла на новий етап з появою сучасних технологій, здатних взяти на себе певні функції і звільнити частину квартирної або офісної площі. До таких вдосконалень відносяться міні каналізаційні системи, призначені для стоків з одного приміщення, і розглядаються як підтип внутрішньобудинкових каналізацій. Вони легко вбудовуються в стіну або підлогу і абсолютно безшумні. Це можливість створити будь-яке планування приміщень, не вдаючись до складних інженерних рішень.

    Такі системи застосовуються:

    • при переплануванні житлового або нежитлового приміщення, якщо необхідно перенести санвузол (душ, туалет, рукомийники, мийки і т.д.) далеко від стояка
    • якщо приміщення розташовується в цокольному поверсі, нижче загального стічного резервуара, рівня каналізації

    Різноманіття систем напірної каналізації дозволяє реалізувати потреби водовідведення в будь-яких умовах і для будь-яких об’єктів, починаючи від квартири-студії і закінчуючи спальними районами мегаполісів.

    Часті питання від наших клієнтів

    Яка ціна послуги?

    Монтаж каналізації до сантехнічного пребору - 550 грн/точка

    Заміна каналізаційного стояка - 2000 грн./шт.

    Врізка в каналізаційний стояк - 1000 грн./шт.

    Де ви надаєте послуги?

    Ми надаємо послуги у наступних містах:

    Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

    Завжди
    на зв'язку!
    Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

      Залишились питання?
      Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


      Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами