Монтаж жировловлювача

Монтаж жировловлювача

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Монтаж жировловлювача від Аварійно Сервісна Компанія

  Монтаж жировловлювача в Києві і області виконує підприємство Аварійно Сервісна Компанія. За прийнятною ціною встановлюємо ефективні накопичувачі, які очищають стічні води від жирових з’єднань, що перешкоджають утворенню пробок на стінках каналізаційних труб. Це забезпечить безперебійну роботу стічної системи та істотно (на 90 – 96%) знизить кількість її екстрених і планових чисток.

  Установка жировловлювача в Києві

  Здійснюємо установку жировловлювача для кафе і ресторанів, квартир, будинків, підприємств. Допоможемо вибрати відповідну за характеристиками модель із пластику, скловолокна або нержавіючої сталі та вбудуємо її в стічну систему. Накопичувач побутового типу (під мийку, для кухні, їдальні) підключимо за кілька годин до внутрішньої каналізації. Модель промислового типу приєднаємо до зовнішньої каналізації в термін від одного дня, в залежності від обсягу та складності робіт. Також виконуємо чистку і відкачування жироуловителей будь-якого типу. Працюємо без перерв і вихідних.

  Жировловлювач – пристрій для очищення стічних вод від жиру до їх надходження в каналізаційну систему. Жировловлювачі бувають двох типів: побутові та промислові. Перший тип призначений для індивідуального, внутрішньо квартирного користування, другий – для підприємств громадського харчування (ресторани, кафе та ін.). За типом монтажу бувають внутрішні, зовнішні і універсальні моделі. Останні зустрічаються досить рідко.

  Пристрій і матеріали виготовлення жироуловлювача

  Жировловлювач являє собою пластикову або металеву ємність, розділену на кілька частин внутрішніми перегородками, що має кришку, вхідний і вихідний отвори. Зазвичай жироуловлювачі оснащені контролером (звуковим, світловим або механічним), що сповіщає про заповнювання і необхідності чищення.

  Звичайні побутові моделі виготовлені з пластику (встановлюються всередині приміщень безпосередньо під мийками або рідше в підвалах), малі промислові зі скловолокна (встановлюються на вулиці, відмінно підходять для великих ресторанів і інших підприємств харчування) і великі промислові з нержавіючої сталі (монтуються за межами приміщення, очистка здійснюється спеціальною машиною).

  Як працює жировловлювач (принцип дії)

  В основу роботи пристрою покладено гравітаційний принцип різниці щільності жиру і води, завдяки чому можна виділити більш легкі, піднімаються вгору, жирові молекули від загальної маси стічних вод. Вниз осідають частинки, що мають щільність більшу, ніж вода (піщинки і т.п.). Таким чином, пристрій збирає ще й інше сміття, що призводить до засаріванію стічної системи. Гасить перегородка знижує швидкість надходить водотоку для того, щоб ефективніше провести сепарацію легких фракцій. З огляду на простоти принципу і відмінних показників функціональності жироуловлювачі добре зарекомендували себе як в приватному, так і в промисловому користуванні. Ефективність найпростішого пристрою становить не менше двадцяти п’яти відсотків.

  Критерії вибору продуктивності

  Обсяг жировловлювача прямо пропорційний частоті чистки, проте, не слід встановлювати що перевищують потреби моделей. Продуктивність (пропускна здатність) приладу вказується виробником в л / с або в м³ / год. У найменших моделей цей показник становить лише третину літра в секунду, чого цілком достатньо для невеликої сім’ї. Ще однією важливою характеристикою пристрою є піковий скидання – максимальна пропускна здатність (приклад: набрана мийка).

  Переваги жировловлювача

  • висока ефективність (збір основної маси жирових відкладень оберігає каналізацію від освіти наростів і пробок; набагато приємніше очистити жироуловитель, ніж займатися прочищенням каналізаційних труб)
  • простота монтажу (не потрібно спеціального устаткування, особливих технічних знань і кваліфікації)
  • компактність (не захаращує простір)
  • простота і зручність експлуатації і обслуговування, зважаючи на відсутність рухомих частин
  • довговічність (термін служби побутових моделей становить до трьох десятиліть)
  • екологічна безпека (пристрій надійно закрито, не токсичне)
  • невисока ціна

  Висновок: жироуловлювач – незамінна в будь-якому господарстві річ, що оберігає каналізаційні труби від заростання жировими відкладеннями, що рятує від неприємної процедури їх прочищення.

  Монтаж жировловлювача ціна у Києві

  На монтаж жировловлювача ціна в компанії Аварійно Сервісна Компанія від ХХ грн. В дану вартість входить послуга установки пристрою побутового типу, не включаючи його ціну. Для накопичувачів промислового типу ціна розраховується на місці, після оцінки фахівцем кількості робіт. У нас можна замовити і монтаж потужних промислових резервуарів з нержавіючої сталі об’ємом від чотирьох кубометрів, чистка яких проводиться за допомогою асенізаційної машини. Виконаємо всі роботи по облаштуванню та фільтрації стоків внутрішньої і зовнішньої каналізації в Києві і області.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Монтаж каналізації до сантехнічного пребору - 550 грн/точка

  Заміна каналізаційного стояка - 2000 грн./шт.

  Врізка в каналізаційний стояк - 1000 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Гатне, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинське, Гора, Пухівка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами