Автономне опалення Однією з важливих побутових проблем є автономне опалення. Зручності і вигоди, одержувані при використанні цієї можливості, є бажаними для багатьох власників квартир і приватних будинків. Для початку виберіть, попередньо проконсультувавшись з фахівцями, найбільш зручну для вас і ефективну для вашої оселі, систему опалення, відповідно прийнятною для вас вартості.
Так системи опалення умовно бувають трьох видів:
1) де в якості теплоносія виступає вода циркулює по контуру (традиційний спосіб);
2) теплоносієм виступає повітря; нагріваючись від термоелементів він через повітроводи наповнює приміщення;
3) електрообігрів; тут застосовується спосіб обігріву хвильової енергією (інфрачервоні обігрівачі).
Перші два способи – конвективні (конвекційні), де відбувається звичайна циркуляція повітряних мас від теплого до холодного. Другий же спосіб заснований на променевому нагріванні теплоносія і поверхонь, на які спрямований хвильовий фронт.
За типом застосування енергоносіїв автономні системи опалення бувають: газові, рідкопаливні, твердопаливні, електричні.
Окремо, як сукупність типів, можна виділити комбінований спосіб. Не дуже зручним для приватних будинків є автономне газове опалення, оскільки вимагає більш строгих умов експлуатації в порівнянні з іншими видами. Якщо мова йде про автономне електроопалення квартири, то це має на увазі проведення окремої лінії, розрахованої на відповідну потужність опалювальних приладів. У деяких випадках існує можливість установки газового обладнання.
Автономне опалення квартири незалежно від джерела можливо тільки при попередньому узгодженні з відповідними службами. При загальному розрахунку опалення електричним струмом потужність нагрівача не може бути менше ста ват на метр квадратний, таким чином, для квартири в 45кв.м сумарна потужність обігрівальних приладів не може бути менше 4,5 кіловат / годину, для комфортного проживання. Залежно від кліматичних умов рекомендується встановлювати системи обігріву з запасом потужності до 200 – 350Вт / год на кв.м.
Найбільш витратним в часі обслуговування є твердопаливний котел. Він працює на різних видах палива (хоча більшу популярність зараз набувають котли на трісці або пеллетах, з автоматичною подачею палива в котел). Для заміських будинків, де немає можливості підключитися до якогось енергоносія, цей спосіб є найбільш ефективним. Хоча йому існує альтернатива у вигляді рідкопаливного котла, де для отримання тепла використовується мазут. Така схема більш зручна в користуванні, економить час в обслуговуванні і контролі устаткування.
Важливо відзначити, що в більшості випадків автономне опалення включатиме в себе і автоматику, що забезпечує ефективну роботу пристроїв, дозволяючи отримати більший відсоток економії коштів, виходячи з раціонального використання енергії. Головним, що не враховує більшість користувачів при облаштуванні системи автономного опалення, є термін її окупності і термін власне економії витрат на опалення. Не завжди найдорожче рішення буде найбільш вигідним. З огляду на значний термін окупності деяких систем опалення, важливо розрахувати всі витрати на установку, технічне обслуговування, експлуатацію та можливий ремонт системи. Ефективний термін окупності для квартир становить не більше п’яти років, для приватних будинків не більше десяти років.
Вартість за послуги наших фахівців є однією з найнижчих в г. Київ.
Часті питання від наших клієнтів
Яка ціна послуги?
Монтаж радіатора опалення - 750 грн./шт.
Монтаж і підключення настінного газового котла - 3000 грн./шт.
Монтаж і підключення підлогового газового котла - від 3500 грн./шт.
Де ви надаєте послуги?
Ми надаємо послуги у наступних містах:
Відгуки
на зв'язку!