Прочищення стояка каналізації

Прочистка стояка канализации

В яких випадках потрібна прочистка стояка каналізації в багато поверховому будинку?

Частим приводом, для виклику нашої до Аварійно Сервісної Компанії, служить прочищення стояка каналізації на кухні в багато поверховому будинку. Особливо страждають мешканці квартир, в яких виведений окремий стояк кухонної каналізації. Причина частого засмічення кухонної каналізації в тому, що для даного виду водовідведення використовується труба з перетином 50 міліметрів. Природно таке маленьке перетин труби, призводить до частих засмічення каналізації, але це не одна причина для прочищення каналізаційного стояка на кухні.

Шляхи вирішення проблеми засмічення стояка на кухонному і наші пропозиції прочищення стояка каналізації для наших клієнтів

Щоб вирішити цю проблему потрібні не тільки знання, а й спеціалізований інструмент і навички фахівців.

Фахівці нашої компанії ТОВ «Аварійно Сервісна Компанія» володіють багато річним досвідом, велика частина наших співробітників працюють в даній сфері більше семи років. Працюємо ми тільки спеціалізованою технікою, яка крім усунення засмічення, не пошкоджує труби і не залишає бруду в процесі прочищення кухонного стояка. Для прочищення використовуються гнучкі спіралі, з наконечником. Спіралі роблять можливим проходження сильно зажирені ділянок в трубі, а наконечник ліквідує засмічення і оббиває внутрішні стінки труб. Спіралі прокручуються установкою з двигуном в 800 Вт, що робить можливим прочищення труб довжиною 30 метрів і більше. Цією довжини вистачає щоб прочистити кухонний стояк дев’яти поверхового будинку.

Що потрібно знати про переваги прочищення стояка каналізації на кухні електромеханічною установкою.

Найголовніша користь і перевага полягає в тому, електромеханічний метод прочищення каналізації, ліквідує як засмічення, а й прочистить все стінки труби по всьому периметру. Сила двигуна дає таку інтенсивність обертання наконечника в трубі, якого достатньо для ідеальної оббивки всіх стінок, які проходить спіраль. Гнучкість спіралей дає можливість проходити кути, які є на ділянки труби, при переході з кухонного миття в стояк. Наконечник на спіралі призначений для усунення різного виду засмічення. Ми прочищаємо звичайні побутові відходи і також відкладення після будівельних і ремонтних робіт, у вигляді клею, шпаклівки, шматочків гіпсу або цементу. Все вище перераховане неможливо виконати за допомогою сталевого троса.

  1. Усунення засмічення в найкоротші терміни.
  2. Прочищення всього стояка, а не тільки ділянки де забито.
  3. Абсолютна чистота при прочищення.
  4. Кухонний стояк цілі, після прочищення НЕ буде пошкоджень.
  5. Можливість прочистки кухонного стояка до 40 метрів.