Аварійна служба для будинку ОСББ у Києві

Аварійна служба для будинку ОСББ у Києві

Аварійне обслуговування будинку ОСББ

Чи має для вас це значення, коли у вас у квартирі, будинку, офісі, на виробництві трапляється аварійна ситуація із сантехнікою або електрикою? Однозначно, так!
У таких випадках важлива оперативність та професіоналізм, що і пропонує наша компанія.

Ми, ТОВ «Аварійно Сервісна Компанія», упродовж 8 років, обслуговуємо понад 40
ОСББ у Києві: на Правому й Лівому берегах.

Час прибуття на аварійний виклик?

Диспетчерська та офіс працюють 24/7 цілодобово. Розташовані за адресою: м. Київ, проспект Перемоги 118, що дає змогу реагувати максимально швидко на заявки мешканців багатоквартирних будинків.

Час прибуття на аварію з моменту заявки становить 45–60 хв. Усі наші фахівці, сантехніки та електрики, працюють у Києві на службових автомобілях, що дає змогу швидко доїхати до місця аварії.

Транспорт повністю укомплектований необхідними інструментами та матеріалами. Тому ремонт труби водопроводу, ремонт сантехніки або заміна розетки не становитимуть проблеми для фахівців.

Обслуговування сантехніки та електрики в будинку ОСББ

«Аварійно Сервісна Компанія» пропонує обслуговування сантехніки та електрики не тільки у квартирах, а й місцях громадського користування та технічних приміщеннях будинку ОСББ.

Також, ТОВ «АСК» надає абонентське обслуговування будинку, що зменшить кількість аварій у майбутньому. Адже кращим за оперативне усунення проблеми, може бути лише повне її запобігання.

Тому наші фахівці проводять періодичний огляд мереж, щоб усунути неполадки, які надалі можуть призвести до більш серйозних наслідків, ніж на ранніх етапах.

Ми, як ніхто, розуміємо важливість і цінність часу, тому економимо його для вас. Обслуговування будинку з ТОВ «АСК» — це можливість забути про проблеми із сантехнікою та електрикою і зайнятися приємними справами.