Прочищення кухонних стояків каналізації

Прочистка кухонных стояков канализации

Засмічення каналізації

Засмічення стояків каналізації часта проблема мешканців квартир з окремим кухонним стояком діаметром 50. Кухня це місце приготування їжі і відповідно миття посуду, що тягне за собою потрапляння жиру й харчових відходів у каналізаційний стояк.

Прочищення каналізацій (профілактика)

Прочищення каналізацій стояків необхідно робити хоча б один раз на три роки, для профілактики. Такий вид прочищення каналізації в Києві коштуватиме дешевше, ніж аварійний, коли всі відходи піднімаються наверх у мийку. Добре, коли господарі будинку відразу виявили проблему, а коли їх немає на місці, і цілий день сусіди з верхніх поверхів користуються кухонною каналізацією, не підозрюючи, що вона забита кількома поверхами нижче. Ось тоді і трапляється найбільша неприємність при засміченні каналізації, а саме потоп.

Способи прочищення каналізації

Під час прочищення стояків каналізацій використовують механічний спосіб прочищення, щоб не затопити нижні квартири. Під впливом обертання спіралей із наконечником, засмічення переміщується в підвал, а звідти спокійно через трубу діаметром 100 стікає в колодязь. Після прочищення засмічення каналізації механічним методом, нами рекомендується промити магістраль під впливом гідродинамічного прочищення каналізацій. При використанні гідродинаміки і форсунки з напіврадіальною голівкою, що обертається, струмені води під тиском оббивають усі відкладення на внутрішніх стінках каналізаційної труби, що дає сто відсоткову гарантію прочищення всіх відкладень і засмічень. Така послідовність у прочищенні каналізацій дає ідеальний ефект і гарантійний термін безаварійної експлуатації каналізації мінімум 3–5 років. Дізнатися ціни, тисніть сюди.