Часто задавані питання

Прочистка канализации АСК

Питання про прочищення каналізації:

Нашою компанією вже довгий час надається послуга прочищення каналізації, і наші диспетчери визначили запитання, які наші клієнти найчастіше задають. Вони дуже різноманітні, але ми сподіваємося, що відповіді, наведені в цій статті, допоможуть нашим клієнтам при замовленні послуги з прочищення каналізації в Києві.

  • Що таке механічне прочищення каналізації?

Це прочищення виконується спіралями завдовжки 4 метри, які з’єднуються між собою і дають змогу прочистити каналізацію до 44 метрів. На початок спіралі, яка запускається в трубу, одягається наконечник. Кожен із наконечників має свою форму і призначений для усунення певного засмічення. Цей метод дуже затребуваний для видалення з труби ганчірок, засобів гігієни, будівельного сміття.

  • Що таке гідродинамічне прочищення каналізації?

Вид каналізаційного прочищення, який виконується за допомогою напору води. Спеціальне обладнання з помпою видає тиск і направляє потік води, через форсунку, омиваючи внутрішні стінки каналізації.

  • Труби не пошкодяться?

Ні, не пошкодяться.

Усі методи, які ми використовуємо, не зашкодять внутрішнім стінкам труб, а тільки усунуть засмічення.

  • Труби не розірве від тиску?

Ні, не розірве.

Тиск і напір води регулюються спеціальними приладами, й унеможливлюють розрив труб і розтрубних з’єднань.

  • А у квартирі можна прочистити?

Так, звісно.

На відміну від усунення неполадки тросом, наші методи використовуються у квартирі. Водночас не залишають після себе бруду і плям, які важко виводяться.

  • До будинку не можна під’їхати, ви зможете дотягнути своє обладнання?

Зможемо.

Наше обладнання уможливлює ліквідацію засмічень у трубах завдовжки 100 метрів. Спіралі в зборі на механічній прочистці, а довжина шлангів на гідродинамічній прочистці досягає 100 метрів.

  • Чи надаєте ви гарантію на виконані роботи?

Так, ми надаємо гарантію на один рік. Хотілося б продовжити термін гарантії, але це неможливо, оскільки ми не контролюємо правильність експлуатації каналізаційних мереж.