Послуги сантехніка

Послуги сантехніка

Промислові та комерційні об'єкти
Багатоквартирні будинки, житлові комплекси, ОСББ
Приватні будинки і квартири
Профогляд співробітників 2 рази на тиждень

  Залиште заявку і ми безкоштовно розрахуємо вартість робіт по вашому об'єкту

  Наш менеджер зателефонує через 30 сек


  Послуги сантехніка в місті Києві. Усунемо проблему, Збережемо нерви!

  У вас виникли непередбачені проблеми з сантехнікою? Забився унітаз? Поламався кран і ванна кімната в воді? Такі ситуації є, на жаль, поширеними і не завжди передбачуваними. Але! Якщо не вдалося запобігти, значить потрібно терміново вирішити! І ми, Аварійно Сервісна Компанія, зможемо в цьому допомогти!

  Вже протягом кількох років ми з сантехнічними послугами на ти. І чи не є проблемою усунути навіть складні неполадки.

  Сантехніки – чарівники, що спрощують наш побут.

  Виклик сантехніка – це оперативне рішення екстреної проблеми і допомогу в повсякденному побутовому житті. «Чоловік на годину» – це кваліфікований робітник, який спеціалізується на установці, підключенні і ремонті сантехнічного обладнання. Сьогодні в спектр послуг «виклик сантехніка» входять різні роботи, які проводять в сфері опалення, водопостачання та каналізації. Діяльність фахівців включає роботи різної складності: від заміни прокладки на крані до установки складних сантехнічних систем. Тому усунути засмічення, встановити унітаз ми зможемо за короткий проміжок, зберігши порядок у вашому будинку, адже з потрібними інструментами, у нас під рукою знайдеться парочка бахіл.

  Настійно не радимо усувати проблеми з сантехнікою, якщо у вас немає необхідних навичок і матеріалів, так як погіршення ситуації збільшить час та кошти для ліквідації, або повторної установки обладнання.

  Як замовити послуги сантехніка в Києві? І чому пропозиції нашої компанії зацікавлять?

              Щоб замовити сантехнічну послугу в Києві – зателефонуйте в нашу диспетчерську службу, і описати виниклу проблему. Після обговорити з оператором час, місце розташування і терміновість роботи. Вам буде озвучена ціна на сантехнічні послуги. Ми працюємо 247, у всіх районах Києва, на правому та лівому берегах Дніпра. Таким чином, викликати слюсаря-сантехніка, в квартиру або в приватний будинок, справа однієї хвилини.

  Всі наші співробітники мають відповідну спеціалізацію, розряд, інструменти та засоби захисту, матеріали та обладнання.

              Нам під силу монтаж сантехнічних, опалювальних, водних, а також спеціальних систем в громадських установах. Введення сантехніки в експлуатацію, контроль роботи приладів, кранів і труб, оперативне усунення несправностей і виявлення їх причин, ліквідація аварійних випадків на водопроводах і в каналізаційних системах, випробування нових приладів і обладнання.

  Для подальшої гарантії вашого спокою ми рекомендуємо договірної сервіс сантехніка для багатоквартирних будинків.

              Також, ми надаємо співпрацю з обслуговування ОСББ в Києві, що дозволить не тільки усунути, але і запобігти непередбачені ситуації в вашому домі, і в квартирі зокрема. Щотижневі обходи та огляди слюсарів-сантехніків допоможуть вам спати спокійно, і не турбується про те, що вас черговий раз можуть затопити сусіди.

  Часті питання від наших клієнтів

  Яка ціна послуги?

  Установка унітазу - 900 грн./шт.

  Установка умивальника - 600 грн./шт.

  Установка мийки на кухні - 550 грн./шт.

  Де ви надаєте послуги?

  Ми надаємо послуги у наступних містах:

  Борисполь, Боярка, Бровары, Буча, Васильков, Вишневое, Вышгород, Ирпень, Гатное, Глеваха, Гостомель, Конча-Заспа, Коцюбинское, Гора, Пуховка, Ворзель

  Завжди
  на зв'язку!
  Наш кол-центр і майстри працюють цілодобово і без вихідних

   Залишились питання?
   Залиште заявку і отримайте через 30 сек професійну консультацію від нашого фахівця


   Ті, до кого ви зверталися раніше, радяться з нами