Важливість Прочищення Каналізації та Подовження Умов на Скид

Важливість Прочищення Каналізації та Подовження Умов на Скид

Продовження дії умов на скид стічних вод є головним та пріоритетним елементом збереження екологічної стабільності та забезпечення безпеки всіх мешканців міста Києва. 

ТОВ Аварійно Сервісна Компанія закликає всіх мешканців дотримуватися правил приймання стічних вод, таким чином ми позитивно впливатимемо на природне середовище нашого міста. 

І це в свою чергу покращить стан довкілля та забезпечить стабільну роботу систем каналізації. 

Серед клієнтів ТОВ АСК такі компанії як: торговий центр «Караван», ресторани «СушіЯ» фармацевтична компанія «Дарниця».

Надзвичайно важливо додержуватися норм та правил приймання стічних вод у м. Києві, оскільки це безпосередньо впливає на стан довкілля, епідемічну безпеку та функціонування мереж і споруд систем каналізації. 

Спеціалісти ТОВ АСК активно проводять заходи з подовження умов.

Умови на скид стічних вод можуть бути подовжені, якщо труби водовідведення були прочищенні згідно вимог департаменту екологічного нагляду. 

А саме виконана гідродинамічна прочистка труб, водою під тиском, і у компанії замовника є Акт виконаних робіт, який свідчить про прочищення каналізаційних мереж.

Компанія, яка хоче продовжити, чи отримати умови на скид стічних вод у Києві, мусить провести хімічні аналізи води, з контрольного колодязя, після проведення гідродинамічної чистки каналізації.

Також важливо надавати оригінали умов на скид за попередній період та здійснювати відновлення пропускної здатності трубопроводів на вашому підприємстві.

Аварійно Сервісна Компанія, успішно працює в Києві протягом семи років, виконує роботи з прочищення каналізації, що є важливим аспектом підтримання ефективної роботи систем водовідведення.

Документи для отримання умов на скид необхідно подавати за місяць.

Після заключення договору з нами в отримуєте:

  1. Акт про проведення прочищення каналізації.
  2. Акт хімічних аналізів.
  3. Дозвільну документацію.
  4. Документ про наявність техніки та персоналу.
  5. Акт про утилізацію.

Для отримання детальної інформації та заключення договору телефонуйте:

 +38(063)434-23-33 Анжеліка