Вартість обслуговування будинку ОСББ у Києві

Вартість обслуговування будинку ОСББ у Києві

Як формується вартість обслуговування ОСББ?

Формула обчислення проста й  у ній немає складнощів. Вартість обслуговування сантехніки та електрики багатоповерхового будинку залежить від кількості квартир, комерційних приміщень, електрощитових і конфігурації теплопункту.

На підставі огляду будинку фахівці формують чек-лист, у якому зазначено ці параметри й характеристики, і після цього визначають ціну.

Тому нехай вас не лякає ціна обслуговування ОСББ, телефонуйте нам і фахівці компанії проведуть технічне обстеження вашого будинку. Після огляду вашого будинку, ми зможемо назвати суму, яка буде обґрунтованою і прийнятною для вас.

Що входить у вартість обслуговування багатоповерхового будинку?

Звісно, усе залежить від запиту замовника (голови або загальних зборів мешканців). Основним видом діяльності для ТОВ «Аварійно Сервісна Компанія» є обслуговування систем водопостачання, водовідведення та опалення будинку, це що стосується сантехнічного сервісу.

Також ми обслуговуємо електрику в усьому будинку, щитові та освітлення місць загального користування. Теплотехніки займаються сервісом теплового пункту та налаштуванням автоматики. І все це контролює диспетчерська служба 24/7.

Сфера нашого сервісу:

  • Аварійне реагування на заявки 24/7.
  • Система водопостачання, водовідведення та опалення будинку.
  • Електрика, щитові та освітлення місць загального користування.
  • Сервіс теплового пункту та налаштування автоматики.
  • Диспетчерська служба 24/7.

Ми, ТОВ «Аварійно Сервісна Компанія» понад 8 років надаємо обслуговування ОСББ у м. Київ. Наші відносини з партнерами (саме партнерами, а не замовниками) — це багаторічна плідна співпраця, в основі якої лояльні ціни, оперативне реагування та нормальні людські відносини.