Що входить до договору обслуговування будинку ОСББ?

Що входить до договору обслуговування будинку ОСББ?

ТОВ «Аварійно Сервісна Компанія» займається обслуговуванням будинків ОСББ із 2012 року. На абонентському обслуговуванні сантехніки та електрики перебуває 57 будинків у місті Київ.

У договір на обслуговування ОСББ Київ входить комплекс послуг, які необхідні для безперебійної роботи водопроводу, каналізації, опалення та електрики в багатоквартирних будинках.

Ми, «Аварійно Сервісна Компанія», для наших партнерів надаємо диспетчерську службу, яка працює 24/7 і завжди готова прийняти та вирішити будь-яке завдання, яке перед нею виникає. Диспетчери контролюють ведення журналів обходу для електриків, сантехніків, тепловиків. Надають зворотний зв’язок мешканцям у найкоротші терміни, уже із запропонованим варіантом вирішення ситуації. Також, диспетчерська служба ТОВ «АСК» веде контроль якості. Після кожної закритої заявки вам зателефонують і проконтролюють, наскільки оперативно і якісно було усунуто ту чи іншу проблему. Адже ми працюємо для вас і прагнемо стати ще кращими!

Ми надаємо аварійне обслуговування електрики будинку, сантехніки та теплопункту ОСББ Київ. Працюємо цілодобово й без вихідних. Усі співробітники працюють на власних автомобілях, що дає змогу впродовж 45–60 хвилин із моменту заявки вже бути на місці аварії і усувати її наслідки.

Також до комплексу послуг у договір на обслуговування ОСББ входить не тільки аварійне обслуговування будинку, а і планові профілактичні роботи, з метою запобігти виникненню аварійної ситуації та зменшити її наслідки. До таких робіт входять обслуговування теплопункту, сантехніки та електрики.

Обслуговування сантехніки будинку охоплює безперебійну роботу водопроводу, усунення засмічень каналізації, монтаж і демонтаж сантехнічних вузлів та обладнання. Як в окремих квартирах, так і, загалом, по водопроводу будинку. Обслуговування сантехніки будинку надається нашою компанією понад 40 будинкам на Правому березі в Києві.

Заміна, монтаж і демонтаж щитових, лічильників, як внутрішньоквартирних, так і будинкових, усунення неполадок з електрикою це входить в обслуговування електрики будинку.

Обслуговування теплопункту будинку охоплює налаштування автоматики, запуск насосів системи опалення, підготовка системи до запуску і відключення опалювального періоду.

Усі наші фахівці кваліфіковані, пройшли навчання та мають відповідні сертифікати, що підтверджують це. Обираючи договір на обслуговування з АСК, ви обираєте професійне, якісне обслуговування вашого ОСББ.