Послуги асенізатора в Києві

Аварийно Сервисная Компания

Оказанные услуги ассенизатора в марте, в городе Киеве и Киевской области! Мы работаем, цифры говорят!

Утилізація продуктів життєдіяльності – питання, актуальність якого зростає з кожним роком все більше. Збільшення кількості багатоповерхових, приватних будинків і котеджних містечок, підприємств, закладів громадського харчування, паралельно зі збільшенням попиту на викачування стоків, підвалів, відстійників, зливових систем.

При виникненні перерахованих вище проблем виникає необхідність послуг асенізатора. І ми, Аварійно Сервісна Компанія, протягом декількох років надаємо їх гідно і оперативно.

Так, за останній місяць, ми надали послуги асенізатора в столичних районах 42 рази:

  • в Голосіївському – 16 разів;
  • Деснянському – 11;
  • Дарницькому – 10;
  • Шевченківському – 3;
  • Оболонському – 2 рази.
  • В області – 12 разів.
  • Так, в Ірпені – 6 разів,
  • в Вишневому – 4 рази,
  • Гатному – 2 рази.

Загальний обсяг вирячених і утилізованих відходів склав сотні м3. І це тільки за березень!

За останні шість місяців до нас звернулося 93 підприємства, 181 ресторан, близько 276 будинків, 36 громадських закладів, і це тільки по послугах роботи асенізатора! Кубатура відкочений відходів – 13836 м3. Статистика вражає, чи не так?

Постійні клієнти про нас говорять, нові – нами цікавляться! Послуги асенізаторської машини для кожного. Ми цінуємо наших клієнтів.

   За останній місяць послугами асенізатора скористалися як наші постійні клієнти, так і нові, які стали нашими партнерами.

Так, в березні, дані роботи надавалися таким пердпріятій: ТРЕСТ «Київміськбуд», «Дарницький» ЗБК, АТ ЗЗБК ім.Ковальской, ПрАТ БВК «Маяк», «Південно-Західна залізниця», «Київський метрополітен», а також приватних будинків і ресторанам. Серед останніх постійними клієнтами являються такі мережеві гіганти, як «Кафе Шашлична», «Сушия», «Пузата хата», «Хачапурі і Вино».


У число нових клієнтів, яким були надані послуги викачування стічних ям, стали компанії «Укршвейпром», «Укроборонпром», «Сінкора» і Феофанія ЛТД, з якими укладені договори на тривалий час, з комплексним обслуговуванням каналізаційних мереж.

Надання послуг асенізаторської машини здійснюється шляхом викачування вакуумним насосом відходів в цистерну, з подальшою утилізацією на спеціально обладнаних полігонах в Києві та Київській області.

В наявності документи і договори з Водоканалом, що дозволяють, згідно законодавства, замовнику продовжувати умови на скидання стічних вод (умови на знижки для всіх). Якщо при відкачці присутній мул, то використовується більш потужна техніка – мулосос. За утилізації мулу і ТПВ, також, укладені необхідні договори, які надаються з іншою дозвільною документацією при необхідності.

На жаль, питання каналізації та утилізації відходів, при відсутності грошових коштів, часу і бажання, нерідко вирішуються замовниками вже в критичний момент. Що тільки погіршує ситуацію. Адже планове використання асенізатора зменшує ризик появи запаху і зараження грунтів і грунтових вод, шкідливими організмами.

Тому не відкладайте рішення таких питань надовго, а дозвольте стати вашим партнером і надійним другом вже зараз!