Промивання каналізаційних труб у Києві

Radisson Blu. Регулярная профилактика

Гідродинамічна промивка труб

На сьогоднішній день однією з найефективніших промивок каналізаційних труб в Києві, є гідродинамічна промивка каналізації. Що таке гідродинамічна промивка, як вона працює і про її переваги ми спробуємо роз’яснити в даній статті.

Промивання каналізаційних труб

Даний спосіб промиває труби під впливом напору води, який подається всередину труби під тиском. Тиск при такому вигляді промиванні може досягати 200 бар. Така потужність тиску здатна помити і розбити найжорсткіші і тверді відкладення, починаючи жировими пробками і закінчуючи будівельним сміттям. Високий тиск дозволяє навіть обрізати коріння дерев, в тому випадки якщо вони пробили стінки труби і утворили засмічення. Потік води регулюється від 16 літрів і 200 літрів в хвилину. При такому натиску води і правильно підібраною форсунки промивка каналізаційних труб просто бездоганна, і робить стінки труби, такими, якими вони були в перші роки експлуатації.

Гідродинамічна промивання каналізації Київ

Гідродинамічна промивання каналізації відмінно чистить зовнішні магістралі каналізації, ділянки між колодязями, ділянки виходів з будинку в колодязь. Також даний вид промивання труб, використовується для промивання каналізаційних труб в підвалі. Це можуть бути труб різних діаметрів 50 мм, 110 мм, 160 мм, 200 мм, і вище, аж до 400 діаметра. Промивання гідродинамікою дає можливість використовувати насадку пістолет-розпилювач, яким дуже зручно промивати колодязі, вигрібні ями, зливі приймачі якщо необхідна промивка зливової каналізації.