Підвищення кфаліфікації єкіпажів ТОВ «АСК»

Підвищення кфаліфікації єкіпажів ТОВ "АСК"

Минулого місяця наші єкіпажі пройшли навчання з підвищення кфаліфікації. Десять працівників єкіпажів практикували прочистку каналізації від коріння, використовуючи корнерізку та відео діагностику. Відпрацювали нові методи та прийомй прочистки каналізаційних систем.

Також інженером Аварийно Сервисної Компаниъ був проведенний неплановий інструктаж з техніки безпеки, при виконанні робіт підвищеної небезпеки. Було прослуханно правила безпеки праці при роботі у траншеях, колодязях в загазованному середовищі.

Відпрацювали правила безпеки при роботі в колодязях, з використанням:

  1. Шланговий протигаз
  2. Страховочні ремені
  3. Трос для страхування

Відпрацювали правила безпеки при роботі з використанням машин високого тиску:

При подачі води під високим тиском в розмивочну головку, високо напірний рукав під дією реактивних струй води з головки просувається вперед по трубопроводу, при цьому розмиває осад та бруд накопичений в трубопроводі. Тиск води регулюється обертами двигуна каналопромивочної машини, та при необхідності плавно підвищується по мірі просування розмивочної головки по трубопроводу, але не більше як 100м.

Для запобігання заклинення високонапірного рукава в трубі та можливого обриву при висовуванні, прочистку особливо забруднених ділянок каналізаційних мереж, проводять в декілька проходів по 10-15м.

При витягуванні рукава на розмивочну головку подається максимальний тиск при цьому відбувається ефективна прочистка труби.

Муловсмоктувачем по мірі накопичення забруднених речовин, в оглядовому колодязі, відкачується та вивозиться на пункти прийому рідких побутових відходів.

Пишаємося, що у компанії АСК одні з найпрофесіональніших працівників!