Підвищення кваліфікації екіпажів ТОВ «АСК»

Підвищення кваліфікації екіпажів ТОВ "АСК"

Минулого місяця наші екіпажі пройшли підвищення кваліфікації. Десять працівників екіпажів практикували прочистку каналізації від коріння, використовуючи корнерізку та відеодіагностику. Відпрацювали нові методи та прийоми прочистки каналізаційних систем.

Також інженером «Аварійно Сервісної Компанії» був проведений позаплановий інструктаж з техніки безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки. Було прослухано правила безпеки праці при роботі у траншеях, колодязях в загазованому середовищі.

Відпрацювали правила безпеки при роботі в колодязях з використанням:

  1. Шлангового протигазу;
  2. Страхуючих ременів;
  3. Тросу для страхування.

Відпрацювали правила безпеки при роботі з використанням машин високого тиску:

При подачі води під високим тиском в розмивочну головку, високо напірний рукав під дією реактивних струменів води з головки просувається вперед по трубопроводу, при цьому розмиває осад та бруд, що накопичений в трубопроводі. Тиск води регулюється обертами двигуна каналопромивочної машини та, при необхідності, плавно підвищується по мірі просування розмивочної головки по трубопроводу, але не більше як 100м.

Для запобігання заклинення високонапірного рукава в трубі та можливого обриву при висовуванні, прочистку особливо забруднених ділянок каналізаційних мереж проводять в декілька проходів по 10-15м.

При витягуванні рукава на розмивочну головку подається максимальний тиск  – при цьому відбувається ефективна прочистка труби.

Муловсмоктувачем, по мірі накопичення забруднюючих речовин в оглядовому колодязі, відкачується бруд та вивозиться на пункти прийому рідких побутових відходів.

Пишаємося, що у компанії АСК одні з найпрофесіональніших працівників!